ଝିଅକୁ ମିଳିଲା ପ୍ରେମରେ ଧୋକା, ସହରରେ ଲଗାଇଦେଲା ‘ସିଦ୍ଧି ହେଟ୍ସ ଶିବା’ର ପୋଷ୍ଟର,ତା ପରେ ଲୋକ ଦେଲେ ଏମିତି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ସପ୍ତାହର ରୋମାଣ୍ଟିକ ସମୟରେ ସବୁ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଅଲଗା ଅଲଗା ଉପାୟରେ ନିଜ ପ୍ରେମକୁ ପ୍ରକାଶ କରିଥାନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଲକ୍ଷ୍ନୌର ପାଖ ଅଞ୍ଚଳର ଗୋମତିନଗର ଛକରେ ଏଭଳି ପୋଷ୍ଟର ଲଗାଯାଇଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି | ରାସ୍ତାରେ ଲାଗିଥିବା ଏହି ‘Siddhi Hates Shiva’ ପୋଷ୍ଟରକୁ ଦେଖି ତ ଲାଗୁଛି ଯେ କୌଣସି ଜଣେ ଝିଅକୁ ପ୍ରେମରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଧୋକା ମିଳିଛି | ପୋଷ୍ଟର ଦେଖି ଅନୁମାନ କରାଯାଇପାରେ ଯେ ଝିଅ ସହିତ କେହି ପ୍ରତାରଣା କରିଛନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ‘ଶିବା’କୁ ଘୃଣା କରୁଥିବା ‘ସିଦ୍ଧି’ ନିଜ କ୍ରୋଧକୁ ଏହି ଉପାୟରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି | ଝିଅଟି ନିଜ ପ୍ରେମିକଠାରେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିବାପାଇଁ ଏହି ନୂଆ ଉପାୟ ବାହାର କରିଛି |

ଗୋମତିନଗର ଲକ୍ଷ୍ନୌର ଏପରି ଅଞ୍ଚଳ ଅଟେ, ଯାହା ବୁଲିବାପାଇଁ ଲୋକମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ଅଟେ | ଏହି କାରଣରୁ ଏହି ଅଞ୍ଚଳରେ ଯୁବକ ଏବଂ ଦମ୍ପତିମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାଏ | ଏପରି ସ୍ଥାନରେ ‘ସିଦ୍ଧି ହେଟ୍ସ ଶିବା’ର ପୋଷ୍ଟର ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ତ ହୋଇଛନ୍ତି, ଏହାସହିତ ପୋଷ୍ଟର ପଛରେ ଲୁଚି ରହିଥିବା କାହାଣୀ ଏବଂ କାରଣ ଜାଣିବାପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏକ୍ସାଇଟେଡ ଅଛନ୍ତି | ତେବେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣା ପଡିନାହିଁ ଯେ ଏହି ପୋଷ୍ଟର କିଏ ଲଗାଇଛି ଏବଂ ସେ ଏମିତି କାହିଁକି କରୁଛି, ଏହା ପଛର କାରଣ କ’ଣ ? ସହରରେ ଲଗାଯାଇଥିବା ଏହି ପୋଷ୍ଟରଗୁଡିକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

ଏହି ପୋଷ୍ଟରଗୁଡିକୁ ନେଇ ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଜା ନେଉଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରକୃତରେ ଶିବା ଏମିତି କଣ କରିଦେଲା, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସିଦ୍ଧି ତାକୁ ଘୃଣା କରିବାକୁ ଲାଗିଛି ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ଏତେଗୁଡ଼ିଏ ପୋଷ୍ଟର ଛକ ଉପରେ ଲଗାଇଦେଇଛି, ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି | ପୋଷ୍ଟର ଉପରେ ଲେଖା ଅଛି, ‘ସିଦ୍ଧି ହେଟ୍ସ ଶିବା’ ଅର୍ଥାତ ସିଦ୍ଧି ଶିବାକୁ ଘୃଣା କରେ | ଏପରି ପୋଷ୍ଟରକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି, ଏହାସହିତ ମଜା ନେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟରର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରି ସେମାନଙ୍କ ସହ ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *