ଦେଖନ୍ତୁ ପ୍ରେମର ଆଉ ଏକ ଉଦାହରଣ : ମହିଳାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରୁଛି ସିଂହ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ଆ ଛାତିରେ ଲାଗିଯା :-

ଏହି ଭିଡିଓ ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଟ୍ୱିଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ସିଂହର ନାମ ଯୁପିଟର ଅଟେ ଏବଂ ଯେଉଁ ମହିଳା ତାକୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରୁଛନ୍ତି ସେ ଆନା ଅଟନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ସେ ଯେପରି ସିଂହର ପିଞ୍ଜରା ପାଖକୁ ଯାନ୍ତି ସେ ତାକୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଜଣାପଡିଲା ଯେ ମଣିଷ ଏବଂ ପଶୁ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତ୍ୱର ଅର୍ଥ କ’ଣ ହୋଇଥାଏ | ଯେଉଁ ସିଂହକୁ ସାରା ଜଙ୍ଗଲ ଡରିଥାଏ, ସେ ଏତେ ଭଲପାଇବା ସହ ଆନାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରୁଛି ଯେ ଦେଖିବା ଲୋକଙ୍କର ହୃଦୟ ତରଳିଯାଉଛି |

ଲୋକମାନଙ୍କର ପସନ୍ଦ ହେଲା ଏହି ଭିଡିଓ :-

ନ୍ୟୁଜ ଲେଖିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭିଡିଓଟିକୁ ୧୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ମିଳିଥିଲା | ଅନେକ ଲୋକ ଏହା ଉପରେ କମେଣ୍ଟ କରିଥିଲେ | କିଛି ଲୋକ କହିଥିଲେ ଯେ ସିଂହ ତ ଜଙ୍ଗଲରେ ରହିବା ଉଚିତ, ପିଞ୍ଜରାରେ କ’ଣ କରୁଛି | ଆଉ କିଛି ଲୋକ ଏହାକୁ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ କହିଲେ |

ପ୍ରକୃତରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାହାଣୀଟି କ’ଣ ?

୨୦୨୦ ମସିହାରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ | ଯାହାଉପରେ ସେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ପ୍ରେମକୁ ଅନୁଭବ କରାଯାଇଥାଏ, ଏହି ମହିଳା ସିଂହଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ | ପ୍ରତିବଦଳରେ ସିଂହ ତାଙ୍କୁ ଦେଲା ଏକ ସୁନ୍ଦର ଆଲିଙ୍ଗନ ଏବଂ ଥ୍ୟାଙ୍କ ୟୁ କିସ |

ବଞ୍ଚାଇଥିଲେ ସିଂହର ଜୀବନ :-

ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ଆନା ଜୁଲିଆ ଅଟେ | ସେ ଏକ ଆନିମଲ ହୋମ କେୟାର ଚଳାଉଛନ୍ତି | ଏହାର ନାମ ଭିଲ୍ଲା ଲୋରେନା ଅଟେ | ସେ ଅନେକ ପଶୁଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇଛନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛନ୍ତି | ଯୁପିଟରକୁ ମଧ୍ୟ ସେ ହିଁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ | ସେ ତାକୁ ସର୍କସରୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଜୁକୁ ପଠାଇଥିଲେ | ଭାବିଥିଲେ ସେ ସେଠାରେ ଭଲରେ ରହିବ | କିନ୍ତୁ ଏପରି ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ | ସେଠାରେ ତାର ଅବସ୍ଥା ବହୁତ ବିଗିଡି ଯାଇଥିଲା | ତାର ଓଜନ ମଧ୍ୟ ଯଥେଷ୍ଟ ହ୍ରାସ ପାଇଥିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ତା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ଭିଡିଓ ଏହା ଦର୍ଶାଉଛି ଯେ ଭାଇ ପ୍ରେମ ସମସ୍ତେ ବୁଝିପାରନ୍ତି, ସେ ମଣିଷ ହେଉ କିମ୍ବା ପଶୁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *