ଧୋନୀଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସାକ୍ଷୀ ଧୋନୀ ଭେଲେଣ୍ଟାଇନ ଡେ ପୂର୍ବରୁ ରେଡ ଡ୍ରେସରେ ସେୟାର କଲେ ଏମିତି ଫୋଟୋ, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ସମେତ ଅନ୍ୟ ଷ୍ଟାରମାନେ ଦେଲେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା

ଭାରତୀୟ ଦଳର ପୂର୍ବ ଅଧିନାୟକ ଏମଏସ ଧୋନୀଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସାକ୍ଷୀ ଧୋନୀ ଏହି ସମୟରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଅଛନ୍ତି ଓ ନିଜର ଡ୍ରିମ ପ୍ରଜେକ୍ଟରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି। ଧୋନୀ ଏକ ପ୍ରଡକ୍ସନ କମ୍ପାନୀ “ଧୋନୀ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ” ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି, ଯାହାର ମ୍ୟାନେଜିଙ୍ଗ ଡାଇରେକ୍ଟର ତାଙ୍କର ସ୍ତ୍ରୀ ସାକ୍ଷୀ ଧୋନୀ ଅଟନ୍ତି।

“ରେଡ ହଟ” ସାକ୍ଷୀ ଧୋନୀ:-

ସାକ୍ଷୀ ଧୋନୀ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଫୋଟ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଗ୍ଲେମରସ ଲୁକ ଦେଖି ପ୍ରଶଂସକ ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଫୋଟରେ ସାକ୍ଷୀ ରେଡ କଲରର ଅଫସଲ୍ଦର ଟପ ଓ ସ୍କର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ଫୋଟ ସେୟାର କରି ସାକ୍ଷୀ ଲେଖିଲେକି-“ଫିଲିଙ୍ଗ ରେଡ”।

ସାକ୍ଷୀ ଧୋନୀଙ୍କ କିଲର ଲୁକ ଦେଖି କେବଳ ପ୍ରଶଂସକ ନୁହେଁ ବରଂ ଭାରତୀୟ ଟେନିସ ଷ୍ଟାର ସାନିୟା ମିର୍ଜା ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ କମେଣ୍ଟ କରି ଲେଖିଥିଲେକି- “ହଟି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ପଙ୍ଖୁଡି ଶର୍ମା ଓ ବିପାଶା ବାସୁ ପରି ଷ୍ଟାର ତାଙ୍କର ଫୋଟ ଉପରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି।

ସାକ୍ଷୀ ଧୋନୀଙ୍କ “ଡ୍ରିମ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ”:-

ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀ କ୍ରିକେଟରୁ ସନ୍ୟାସ ନେବା ପରେ ନିଜର ବିଜନେସ ଉପରେ ଫୋକସ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ନିଜର ପନିପରିବାର ବିଜନେସ ସହିତ ପ୍ରଡକ୍ସନ କମ୍ପାନୀ ସମ୍ଭାଳୁଛନ୍ତି । ଧୋନୀ ୨୦୧୯ରେ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ମିଡିଆ କମ୍ପାନୀ ଖୋଲିଥିଲେ। “ଧୋନୀ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ”ର ମ୍ୟାନେଜିଙ୍ଗ ଡାଇରେକ୍ଟର ସାକ୍ଷୀ ଧୋନୀ ଏଥିପାଇଁ ଅଘୋରୀଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ୱେବ ସିରିଜ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି। ଜଣାଇଦେଉଛୁକି, ପ୍ରିୟାଂଶୁ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ସହିତ ସେ ଏକ ୱେବ ସିରିଜ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *