ଏହି ଟିକଟକ ଷ୍ଟାର ଅଚାନକ ଦେଇଦେଲେ ଜୀବନ,ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ କରିଥିଲେ ଫୋଲୋ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ଟିକଟକ ଷ୍ଟାର ଡଝାରିଆ କ୍ୱିଣ୍ଟ ମାତ୍ର ୧୮ବର୍ଷ ବୟସରେ ଫା-ଶୀ ଲଗାଇ ଆ-ତ୍ମ-ହ-ତ୍ୟା କରିଲେ। ନିଜ ଜୀବନ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେଥିରେ କ୍ୟାପସନ ଦେଇଥିଲେ, ‘ଏହା ମୋର ଶେଷ ପୋଷ୍ଟ।’ ଡଝାରିଆ ଡି ନାମରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଥିଲେ। ଏବଂ ଆମେରିକାର ଲୁଇସିଆନା ରାଜ୍ୟର ବଟୋନ ରୋଗରେ ରହୁଥିଲେ।

ଡି ପ୍ରଥମେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ଖୁସି ଜଣାପଡୁ଼ଛନ୍ତି। ସେ ଗାଉଥିଲେ ଓ ନାଚୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ତେବେ ଏହାର କ୍ୟାପସନରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତିଯେ, ମୁଁ ଜାଣେ ଯେ ମୁଁ ବହୁତ ଅଜିତ। ଏବଂ ଏହା ମୋର ଶେଷ ପୋଷ୍ଟ ଅଟେ। ଏହାପରେ ତାଙ୍କ ପିତାମାତା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ।

ଡଝାରିଆ ଟିକଟକରେ Bxbygirlldee ନାମ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଟିକଟକରେ ଏକ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଫଲୋ କରୁଥିଲେ। ସେ ଏକ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦୋକାନ ମଧ୍ୟ ଚଳାଉଥିଲେ ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କର ୧ ଲକ୍ଷ ୧୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଫଳଅର୍ସ ଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ଫାଲୋର ଥିଲେ ଏବଂ ସେ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଭାଇରାଲ୍ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ବିଷୟରେ ଭିଡିଓ କରୁଥିଲେ।

ତାଙ୍କ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ତାଙ୍କର ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ବହୁତ ଭାବପ୍ରବଣ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତିଯେ, ଆପଣ ମୋର ପ୍ରିୟ ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ ଏବଂ ଟିକଟକର ଥିଲେ। ଆପଣଙ୍କ ଯିବା ପରେ ମୁଁ ବହୁତ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରୁଛି। ମୋର ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଛି। ତେବେ, ଆଉ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଲେଖିଛନ୍ତିଯେ, ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନ କଥା ବାଣ୍ଟିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ। ସତରେ ଏହି ଜୀବନ ଏବଂ ମୃ-ତ୍ୟୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ହୋଇଥାନ୍ତା।

ଡେଲି ମେଲର ଖବର ଅନୁସାରେ, ତାଙ୍କ ପିତା ଗୋଫଡମି ୱେବସାଇଟରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ଲେଖିଥିଲେ ଏବଂ ଲୋକଙ୍କୁ ଦାନ କରିବାକୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ। ସେ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଥିଲେଯେ, କାଳେ ମୋର ଝିଅ ଭିତରେ ଆସୁଥିବା ଆ-ତ୍ମ-ହ-ତ୍ୟା କରିବାର ଧାରଣାକୁ ବାଣ୍ଟି ପାରିଥାଆନ୍ତା ଏବଂ ତାର ଦୁଃଖ ଏବଂ ଚାପ ବାଣ୍ଟିଥାନ୍ତା।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *