ଜଙ୍ଗଲର ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାରେ ଦେଖିଲେ ଭାଲୁ, ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ଭାଲୁ ପଛେ ପଛେ ଜୋରରେ ଚଳାଇଲେ ଗାଡି ଏବଂ ତା’ପରେ .. ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଭିଡ଼ିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ଭାଲୁର ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ରାଗ ଲାଗିବ | କୁହାଯାଏ ଯେ, ଯଦି ଆପଣ ଜଙ୍ଗଲ ଦେଇ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ପଶୁମାନଙ୍କୁ ଦେଖୁଛନ୍ତି| ତେବେ, ସେମାନଙ୍କୁ ହ-ଇ-ରା-ଣ କରିବ ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ କିଛି ଲୋକ ଏହାକୁ ମାନିନଥାନ୍ତି | ଯେକୌଣସି ଉପାୟରେ ପଶୁମାନଙ୍କୁ ହ-ଇ-ରା-ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଏକ ଡ୍ରାଇଭର ଭାଲୁ ପଛରେ କାର ଚଳାଇବାରେ ଲାଗିଛି | ଭାରତୀୟ ବନ ଅଧିକାରୀ ପ୍ରବୀଣ କାସୱାନ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି |

ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଜଙ୍ଗଲ ଦେଇ ଯାଉଥିବା ରାସ୍ତାରେ ଗାଡି ଚାଲିଛି | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଗୋଟିଏ ଭାଲୁ ଦେଖାଯାଉଛି | ସେ ଦୌଡ଼ି ଦୌଡ଼ି ଗାଡି ପାଖକୁ ଆସୁଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଡ୍ରାଇଭର ଗାଡିକୁ ସ୍ପିଡ଼ରେ ନେଇ ଭାଲୁକୁ ପିଛା କରୁଥାଏ | ଭାଲୁ ବୁଲି ପଡିଥାଏ ଏବଂ ଗାଡି ଠାରୁ ବ-ଞ୍ଚି-ବାପାଇଁ ଦୌଡିବାକୁ ଲାଗେ | ସେ ଯେମିତି ବି ହେଉ, ସାଇଡ ହୋଇ ନିଜ ଜୀ-ବନ ବଞ୍ଚାଇ ଦେଇଥାଏ |

Google

ଆଇଏଫଏସ ଅଫିସର ପ୍ରବୀଣ କାସୱାନ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏହି ଭିଡିଓରୁ ଏହା ଶିଖିବା ଉଚିତ ଯେ, ଜଙ୍ଗଲରେ କିପରି ଆଚରଣ ନକରିବା ଉଚିତ | ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ଘର ଦେଇ ଯାଉଛନ୍ତି, ଅତି କମରେ ସେମାନଙ୍କୁ ହ-ଇ-ରା-ଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |’

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେ ଫେବୃଆରୀ ୧୧ ତାରିଖରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଯାହାର ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ଏହାସହିତ ୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ଏବଂ ୪୦୦ ରୁ ଅଧିକ ରି-ଟ୍ୱିଟ କରାଯାଇଛି | କମେଣ୍ଟ ସେକ୍ସନରେ ଲୋକମାନେ ଏପରି ରିଆକ୍ସନ ଦେଇଛନ୍ତି…

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *