ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରୁ ଖସିଗଲା ବ୍ୟକ୍ତିର ଗୋଡ, ଦୋୖଡିଆସିଲେ ମହିଳା ପୋଲିସ ଏବଂ ନିଜ ଜୀବନକୁ ବାଜି ଲଗାଇ ଏପରି ଭାବେ ବଞ୍ଚାଇଲେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ , ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ RPF ର ଜଣେ ମହିଳା ପୋ-ଲି-ସଙ୍କ ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ମହିଳା ପୋ-ଲି-ସ ଏପରି କିଛି କରାଇ ଦେଖାଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓ ବିଶାଖାପଟନମ ରେଳ ଷ୍ଟେସନର ଅଟେ, ଯେଉଁଠାରେ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ ତଳେ ଖସିପଡ଼ିବା ସମୟରେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମହିଳା ପୋ-ଲି-ସ ଜଣକ ବଞ୍ଚାଇଦେଲେ | ମହିଳା ପୋ-ଲି-ସଙ୍କ ଏହି କାମରେ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ରେଳ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ନିଜ ଅଫିସିଆଲ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛି ଏବଂ ଏହାସହିତ ମହିଳା ପୋ-ଲି-ସଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି |

Google

ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ସେହି ସମୟରେ ଘଟିଥିଲା, ​​ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରେ ଚଢ଼ିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା ଏବଂ ସେତେବେଳେ ହଠାତ ତାଙ୍କ ଗୋଡ ଖସିଗଲା | ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ଏକ ବଡ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣାରେ ପରିଣତ ହୋଇଥାନ୍ତା, ଯଦି ସେହି ମହିଳା ପୋ-ଲି-ସ ସେହି ସମୟରେ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ନଥାନ୍ତେ | ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ଖସିଯାଉଥିବା ଦେଖି ସେହି ମହିଳା ପୋ-ଲି-ସ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଏବଂ ସେ ଅନ୍ୟ ପୋ-ଲି-ସଙ୍କ ସହ ମିଶି ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣିଆଣି ଜୀ-ବନ ବଞ୍ଚାଇଥିଲେ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ରେଳ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଏହି ଭିଡିଓ କ୍ଲିପକୁ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛି, “ସର୍ବପ୍ରଥମେ ମାନବିକତାର ସେବା କରିବା, ବିଶାଖାପାଟନମ ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ମୋର ବନ୍ଧୁ ଟିମର ଜଣେ ସଜାଗ ଆରପିଏଫ ମହିଳା କନଷ୍ଟେବଳ ଜଣେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ ତଳେ ପଡ଼ିଯିବାରୁ ବଞ୍ଚାଇଛନ୍ତି | ଏହି ଦୃଶ୍ୟକୁ ଆରପିଏଫ କର୍ମୀମାନଙ୍କ ଶରୀରରେ ଲାଗିଥିବା କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଥିଲା |” ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ମହିଳା ପୋ-ଲି-ସଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି |

 

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *