ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟରେ କରୁଥିଲା ଚାକିରୀ, ଘରକୁ ଫେରିଲା ପରେ ଦେଖିଲା ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପର ପୁରୁଷର ବା-ହୁ ବନ୍ଧନରେ, ତାପରେ ଯାହା ହେଲା ଜାଣିଲେ ଆପଣ ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

ବିହାରର ନାଳନ୍ଦା ଜିଲ୍ଲାର ଥରଥରି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଏକ ହୃଦୟ ବି-ଦା-ର-କ ଘ-ଟ-ଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଥରଥରି ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଜଣେ ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ତାର ପ୍ରେ-ମି-କ-ଙ୍କୁ ହ-ତ୍ୟା କରିଦେଇଛନ୍ତି | ସ୍ୱାମୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଜଣେ ପର ପୁ-ରୁ-ଷ ସହ ଦେଖି ଜ୍ଞାନ ହରାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ତାର ପ୍ରେ-ମି-କ-ଙ୍କୁ  କ-ଟୁ-ରି-ରେ କା-ଟି ହ-ତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ପୋ-ଲି-ସ-ର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ବୁଧବାର ଦିନ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୃ-ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଚିହ୍ନଟ ସବଲୁ କୁମାରଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ରେଖା ଦେବୀ (୩୨) ଏବଂ ହିଲସାର ଧର୍ମପୁତ୍ର ନିବାସୀ ନିଶାନ୍ତ କୁମାର ରୂପରେ କରାଯାଇଛି |

ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରୂପନବିଗହା ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ସବଲୁ କୁମାର ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟରେ ରହି ଚାକିରୀ କରୁଥିଲେ | ସେ ବୁଧବାର ଦିନ ଯେତେବେଳେ ଘରକୁ ଆସିଲେ, ସେତେବେଳେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ରେଖାଙ୍କୁ ଜଣେ ପର ପୁ-ରୁ-ଷ ନିଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ଆପତ୍ତି-ଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିଲେ | ରା-ଗିଯାଇ ସବଲୁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଏକ କ-ଟୁ-ରି-ରେ ହ-ତ୍ୟା କରିଥିଲେ ଏବଂ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ |

ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରେଖାଙ୍କ ବାପଘର ହିଲସାର ଧର୍ମପୁରରେ ଅଛନ୍ତି | ନିଶାନ୍ତ ମଧ୍ୟ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ରହୁଥିଲା | ଘରେ ସ୍ୱାମୀ ନ ଥିବାରୁ ସେ ଆସି ରେଖାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବାଆସିବା କରୁଥିଲେ | ଏହି କଥାର ସୂଚନା ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଜଣାପଡିଲା | ଏହାମଧ୍ୟରେ ସେ କିଛି ନ କହି ହଠାତ ଘରେ ଆସି ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏବଂ ଯାହା ଦେଖିଲେ ତାହା ପରେ ଜ୍ଞାନ ହରାଇ କ୍ରୋ-ଧି-ତ ହୋଇଥିଲେ |

ପୋ-ଲି-ସ ଅଧୀକ୍ଷକ ସଞ୍ଜୟ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପ୍ରଥମ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହା ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ହ-ତ୍ୟା ମା-ମଲା ଅଟେ | ଯାଞ୍ଚ ପରେ ପୁରା ଘ-ଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ | ଥରଥରି ଥା-ନାର ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ଚନ୍ଦନ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପୋ-ଲି-ସ ଉଭୟ ଶ-ବକୁ ନିଜ କବଜାକୁ ନେଇ ପୋ-ଷ୍ଟମ-ର୍ଟମ ପାଇଁ ସଦର ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଇଦେଇଛି | ମା-ମ-ଲା-ର ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଘ-ଟ-ଣା ପରଠାରୁ ଅଭି-ଯୁକ୍ତ ଫେ-ରା-ର ଅଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *