ମୋ ବାପାଙ୍କୁ ଜିତାଇ ଦିଅ : ବାପାଙ୍କ ପାଇଁ ପୁଅ ଘର ଘର ବୁଲି ଭୋଟ ମାଗୁଛି ଶିଶୁ ପୁଅ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ପଞ୍ଜାବର ପୌରପାଳିକା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଆମ ଆଦମୀ ପାର୍ଟିର ଜଣେ ଛୋଟ ପ୍ରଚାରକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛନ୍ତି | ସେହି ପିଲା, ଯିଏକି ନିଜ ବାପା AAP ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ସହିତ ଘର ଘର ବୁଲୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଭୋଟ ମାଗୁଛନ୍ତି | ଜଣେ ଶିଶୁ ଭୋଟରଙ୍କ କବାଟ ବାଡେଇବା ଏବଂ ନିଜ ବାପାଙ୍କ ପାଇଁ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାରକୁ ଆସିବାର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଯାଇଛି |

ଭିଡିଓରେ ପିଲାଟି କହୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି, ‘ମୋ ବାପାଙ୍କୁ ଭୋଟ ଦିଅ | ସେ ମୋ ବାପା ଅଟନ୍ତି | ଆମ ଆଦମୀ ପାର୍ଟିରେ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି | ଚିହ୍ନ ହେଉଛି ଟ୍ରାକ୍ଟର | ଏହା ମୋର ବାପାଙ୍କ କାର୍ଡ ଏବଂ ଏଥିରେ ସବୁକିଛି ଲେଖା ଅଛି |’

Google

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘କ୍ୟୁଟେଷ୍ଟ କ୍ୟାମ୍ପେନ ଭିଡିଓ | ଏମସି ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପଞ୍ଜାବରେ ଡୋର ଟୁ ଡୋର ଅଭିଯାନ ସମୟରେ ଏକ ଛୋଟ ପିଲା ନିଜ ବାପା (AAP) ପ୍ରାର୍ଥୀ ପାଇଁ ଭୋଟ ମାଗୁଛି ‘ |

ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା ତାହା ଭାଇରାଲ ହୋଇଯାଇଛି | ଏହାକୁ ୧୦,୭୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି | ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି, ” କ୍ୟୁଟେଷ୍ଟ କ୍ୟାମ୍ପେନ ଏଭର ଆୱାର୍ଡ ଏହି ପିଲାଙ୍କୁ ଦିଆଯାଏ ” |

କ୍ଲିପ‌ରେ ଜଲ ବୋର୍ଡର ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ରାଘବ ଚାଧାଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ମଧ୍ୟ ଆକର୍ଷଣ କରିଛି, ଯିଏକି ପଞ୍ଜାବରେ ନିର୍ବାଚନର ଦାୟିତ୍ୱ ନେଇଛନ୍ତି, ଯିଏକି ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି, ” ପଞ୍ଜାବରେ ଆଗାମୀ ପୌରପାଳିକା ନିର୍ବାଚନରେ AAP ର ଷ୍ଟାର ପ୍ରଚାରକ ” |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *