ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ସମସ୍ତ ସହରବାସୀ ଶୋଇଗଲା ପରେ ରାତିରେ ବୁଲୁଛି ସିଂହ,ସିସିଟିଭିରେ ରେକର୍ଡ ହେଲା ସବୁ ଭିଡ଼ିଓ

ଗୁଜୁରାଟର ଜୁନାଗଡରେ ସିଂହଙ୍କ ଆତଙ୍କ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି | ଜଙ୍ଗଲରୁ ବାହାରି ସିଂହମାନେ ସହର ଆଡ଼କୁ ଚାଲି ଆସୁଛନ୍ତି | ଏହିପରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚାରିଟି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଯେଉଁଠାରେ ସିଂହ ଏକ ବିଲ୍ଡିଂରେ ପଶିଗଲା ଏବଂ ସେଠାରେ ବୁଲିବାକୁ ଲାଗିଲା | ଯେମିତି ସିଂହ ମୁଖ୍ୟ ଦ୍ୱାର ଦେଇ ଡେଇଁଲା, ସେତେବେଳେ ଚୌକିଦାରର ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା | ସେ ଉଠି ଠିଆ ହେଲା, କିନ୍ତୁ କୋଠରୀରୁ ବାହାରକୁ ବାହାରିବାକୁ ସାହସ କଲେ ନାହିଁ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

Google

ପ୍ରଥମ ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ସିଂହଟି ମୁଖ୍ୟ ଦ୍ୱାର ଦେଇ ବିଲ୍ଡିଂର ଭିତରକୁ ଯାଉଛି | ସେହି ସମୟରେ ସେଠାରେ କେହି ବି ନଥିଲେ | ସେ ଭିତରକୁ ଗଲା ଏବଂ ବୁଲିବାକୁ ଲାଗିଲା|

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଦ୍ୱିତୀୟ ଭିଡିଓରେ ପାର୍କିଂର ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ, ସେ ସେଠାରେ କିଛି ସମୟ ଠିଆ ହେବାପରେ ଭିତରକୁ ଯାଉଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ତୃତୀୟ ଭିଡିଓରେ ସିଂହ ପାର୍କିଂରୁ ବାହାରି ବିଲଡିଂ ଭିତରକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ତୁରନ୍ତ ବାହାରକୁ ଆସିଯାଉଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଚତୁର୍ଥ ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ, ବିଲ୍ଡିଂରେ ବୁଲିବା ପରେ ସେ ପୁଣି ମୁଖ୍ୟ ଦ୍ୱାରରୁ ଡେଇଁପଡି ପଳାଇ ଯାଉଛି | ସେହି ସମୟରେ ଚୌକିଦାର ଉପସ୍ଥିତ ରହିଛି | ସେ ଠିଆ ହୋଇ ସିଂହକୁ ନିଜ ସାମ୍ନାରେ ଦେଖୁଛି | ସିଂହ ସେଠାରୁ ପଳାଇ ଯାଉଛି ଏବଂ ଚୌକିଦାର ବାହାରକୁ ଆସୁଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *