ବେଡ଼ ଉପରେ ଶୌ-ଚ କରି ଦେଉଥିଲା ୫ ବର୍ଷର ନିରୀହ ଭଣଜା, ସାବତ ମାଇଁ ପି-ଟି-ପି-ଟି ମା-ରି-ଦେ-ଲା,ଆଉ ତା ପରେ ..ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଫରୁଖାବାଦରେ ସମ୍ପର୍କକୁ ଭାଗ ଭାଗ କରିଦେଇଥିବା ଭଳି ଏକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ମାଇଁ ନିଜ ନିରୀହ ୫ ବର୍ଷର ଭଣଜାଙ୍କୁ ପି-ଟି-ପି-ଟି ହ-ତ୍ୟା କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ହ-ତ୍ୟା କରିବା ପରେ ନୀରିହର ଶ-ବକୁ ନିଜ ବାପାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଜଙ୍ଗଲରେ ପୋ-ତି ଦେଇଥିଲା | ନିରୀହ ଶିଶୁର ଦୋ-ଷ କେବଳ ଏହା ଥିଲା ଯେ ସେ ପ୍ରାୟତଃ ବିଛଣା ଉପରେ ଶୌଚ କରି ଦେଉଥିଲା |

ପୋ-ଲି-ସ ଘଟଣାର ଖୁ-ଲା-ସା କରି ମାଇଁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରି ସେ କହିଥିବା ଜାଗାରୁ ନିରୀହର ଶ-ବ-କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା | ପୁରା ମାମଲା ଫତେହଗଡ କୋଟୱାଲୀ ଅଞ୍ଚଳର ନ୍ୟୁ ଫୌଜୀ କଲୋନୀର ଅଟେ, ଯେଉଁଠାରେ ଆ-ରୋ-ପି ମହିଳାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ୫ ବର୍ଷର ଭଣଜା ୟଶ ପ୍ରତାପ ରହୁଥିଲେ | ଶିଶୁର ମାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲା, ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ବାପା ପିଲାଟିକୁ ତାର ମାଇଁ ପାଖରେ ଲାଳନପାଳନ ପାଇଁ ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ |

ପୋ-ଲି-ସ କହିଛି ଯେ ପିଲାଟି ପ୍ରାୟତଃ ବିଛଣା ଉପରେ ଶୌ-ଚ କରୁଥିଲା | ତାର ମାଇଁକୁ ଏସବୁ ସଫା କରିବାକୁ ପଡୁଥିଲା | ଗତ ଫେବୃଆରୀ ୬ ତାରିଖରେ ନିରୀହ ଶିଶୁ ବିଛଣା ଉପରେ ଶୌ-ଚ କରିଦେଲା | ଯାହା ପରେ ମାଇଁ ଏତେ ରା-ଗି ଗଲେ ଯେ ସେ ୟଶଙ୍କୁ ଏତେ ପି-ଟି-ଲେ ଯେ ତାର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା | ମୃ-ତ୍ୟୁ ହେବା ପରେ ମାଇଁ ଏହି ସୂଚନା ନିଜ ବାପା କାୟମଗଞ୍ଜର ଜିଜୁଟା ନିବାସୀ ରାମ ବହାଦୁରଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ | ବାପା ନିଜ ଝିଅକୁ ସମର୍ଥନ କରି ଶ-ବ-କୁ ଏକ ବ୍ୟାଗରେ ନେଇ ଗାଁର ଜଙ୍ଗଲରେ ଗାତ ଖୋଳି ପୋ-ତି ଦେଇଥିଲେ | ଯାହାପରେ ମାଇଁ ଶିଶୁକୁ ଅପ-ହ-ରଣ ବିଷୟରେ ପୋ-ଲି-ସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ |

ଏହି ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ ସମୟରେ ପୋ-ଲି-ସର ସ-ନ୍ଦେ-ହ ଶିଶୁର ମାଇଁ ଉପରକୁ ଆସିଥିଲା | ପୋ-ଲି-ସର କଠୋରତା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭାଙ୍ଗିପଡିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ହ-ତ୍ୟା-ର ସବୁ ରହସ୍ୟ ଖୁ-ଲା-ସା କରି ରଖିଦେଲେ | ପୋ-ଲି-ସ ସେ କହିଥିବା ଜଙ୍ଗଲରୁ ଶ-ବକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ମାଇଁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରିଛି |

ସେହିପରି ଏହି ମାମଲାରେ ପୋ-ଲି-ସ ଅଧୀକ୍ଷକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫତେହଗଡ କୋଟୱାଲୀ ଅଞ୍ଚଳର ନ୍ୟୁ ଫୌଜୀ କଲୋନୀ ନିବାସୀ ଜଣେ ୫ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ନି-ଖୋ-ଜ ହେବା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥିଲା | ଯାହା ଉପରେ ଆଧାର କରି ମା-ମ-ଲା ପଞ୍ଜିକରଣ କରି ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିଲା | ଯାଞ୍ଚ ସମୟରେ ଶିଶୁର ମାଇଁ ଉପରେ ସ-ନ୍ଦେ-ହ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇଥିଲା | ଯେଉଁ ଆଧାରରେ କଡାକଡୀ ଭାବେ ପଚରାଉଚରା କରିବାରୁ ମହିଳା ୫ ବର୍ଷର ଭଣଜାଙ୍କ ହ-ତ୍ୟା କରିଥିବା କଥାକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *