ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ଭିକ ମାଗୁଥିବା ‘ଭିନ୍ନକ୍ଷମ’ଙ୍କ ଟଙ୍କା ନେଇ ପଳାଇଲା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି, ତା’ପରେ ଯାହା ହେଲା ଦେଖିଲେ ଆପଣ ହୋଇଯିବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି କିଛି ନା କିଛି ଏଭଳି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖି ହସକୁ ଅଟକାଇ ହୋଇନଥାଏ |ଏହିପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି | ଏହାକୁ ବିଜନେସମ୍ୟାନ ହର୍ଷ ଗୋଏଙ୍କା ମଧ୍ୟ ନିଜ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ସେ ପ୍ରାୟତ ଟ୍ୱିଟରରେ ଜୋକ୍ସ ଏବଂ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି |

ବାସ୍ତବରେ, ହର୍ଷ ଗୋଏଙ୍କା ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ତାହା ଜଣେ ‘ଭିନ୍ନକ୍ଷମ’ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଅଟେ | ସେ ଏକ ବ୍ୟସ୍ତ ବଜାରରେ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ବସି ଲୋକଙ୍କୁ ଭିକ ମାଗୁଥାନ୍ତି | ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ ପାଇଁ ହିଁ ଜଣେ ‘ଭିନ୍ନକ୍ଷମ’ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଟନ୍ତି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ଦେଇ ଦେଇଥାନ୍ତି, ଏହା ଭାବି ଯେ ଏହି ସବୁ ତାଙ୍କ କାମରେ ଆସିବ |

ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ସେ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ବସି ଭିକ ମାଗୁଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି | ସେ ପ୍ରଥମେ ଭିକାରୀକୁ କିଛି ମୁଦ୍ରା ଦେଉଛନ୍ତି | ପୁଣି ମୁଦ୍ରାକୁ ଉଠାଇ ନେଉଛନ୍ତି | ଏହା ପରେ ସେ ଭିକାରୀଙ୍କ ସହ କିଛି କଥା ହେଉଛନ୍ତି | ଏହା ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ଭିକାରୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ରଖାଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଭରା ପାତ୍ରକୁ ଧରି ପଳାଇ ଯାଉଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ହେଲା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଭଳି ଘଟଣା |

ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ଯେପରି ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଭିକାରୀଙ୍କ ଟଙ୍କା ନେଇ ପଳାଇ ଯାଉଥାଏ, ତା’ପରେ ତୁରନ୍ତ ସେହି ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଭିକାରି ନିଜ ଗୋଡ଼ରେ ଠିଆ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ପଛରେ ଦୌଡିବାକୁ ଲାଗିଥାଏ | ଏହା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାର ସମସ୍ତ ବାସ୍ତବତା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜଣା ପଡିଗଲା ଯେ ତାର ଗୋଡ ଠିକ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ସେ ନିଜକୁ ବିକଳାଙ୍ଗ ବୋଲି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ମିଛ କହି ଭିକ ମାଗିଥାଏ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *