ଫିଲ୍ମ ‘ ମଦର ଇଣ୍ଡିଆ ‘ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ଗୀତରେ ମନ କିଣି ନେଲାପରି ଡ୍ୟାନ୍ସ କଲା ଝଅଟି, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

କୁହାଯାଏ ଯେ ପ୍ରତିଭା କୌଣସି ସୁବିଧାର ମନ୍ତ୍ରମୁଗ୍ଧ ହୋଇନଥାଏ | ଯଦି ମଣିଷ ଚାହିଁବ, ତେବେ ଦୁନିଆର କୌଣସି ଶକ୍ତି ତାକୁ ନିଜ ପ୍ରତିଭାକୁ ଉନ୍ନତି କରିବାପାଇଁ ଅଟକାଇ ପାରିବ ନାହିଁ | ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏକ ଭିଡିଓରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବା ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଏପରି କଥା କୁହାଯାଉଛି | ଏହି ଝିଅଟି ଫିଲ୍ମ ‘ ମଦର ଇଣ୍ଡିଆ ‘ ଗୀତ ‘ଘୂଂଘଟ ନେହିଁ ଖୋଲୁଙ୍ଗି ସେୟା ତୋରେ ଆଗେ’ ଉପରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ରାଗଗିରି ମଧ୍ୟ ଏହି ଝିଅର ଡ୍ୟାନ୍ସକୁ ପ୍ରଶଂସା କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ” କୁହାଯାଏ Dancers don’t need wings to fly, ଆପଣ ଗାଁର ଏହି ଝିଅର ଡ୍ୟାନ୍ସକୁ ଦେଖି ମାନିଯିବେ | ଐତିହାସିକ ଫିଲ୍ମ #MotherIndia ର ସୁନ୍ଦର ଗୀତ ଉପରେ ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦେଖନ୍ତୁ” | ଏହାପରେ ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସେହି ଝିଅ ବିଷୟରେ କାହାକୁ ଜଣାଥାଏ, ତେବେ ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଜଣାଇବେ |

ଏହି ଟ୍ୱିଟର କମେଣ୍ଟ ବକ୍ସରେ ଜଣେ ୟୁଜର ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବା ଝିଅର ନାମ ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ତ୍ୟାଗୀ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାସହିତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜର ଏକ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲ ମଧ୍ୟ ଚଳାଉଛନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ମଦର ଇଣ୍ଡିଆ ଫିଲ୍ମର ଗୀତ ‘ଘୂଂଘଟ ନେହିଁ ଖୋଲୁଙ୍ଗି ସେୟା ତୋରେ ଆଗେ’କୁ ଲତା ମଙ୍ଗେଶକର ହିଁ ଗାଇଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *