ସୁଲଭ ଆବିଷ୍କାର : ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ତିଆରି କଲେ ପେଟ୍ରୋଲ ଦ୍ୱାରା ଚାଲୁଥିବା ରିକ୍ସା,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ବିଜନେସମ୍ୟାନ ହର୍ଷ ଗୋଏଙ୍କା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ ରହିଥାନ୍ତି | ସେ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଜୋକ୍ସ ସେୟାର କରି ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିଥାନ୍ତି | ଏଥର ସେ ଯୋଗାଡର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି | ଲୋକମାନେ ଯୋଗାଡ଼ କରି ଗାଡିକୁ ମୋଡିଫାଏ କରିଥାନ୍ତି | କେହି କେହି ବଳଦ ଗାଡିକୁ କାର କରିଥାନ୍ତି ତ ଆଉ କେହି କେହି ସାଇକେଲକୁ ବାଇକ କରି ଦେଇଥାନ୍ତି | ଏଥର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯୋଗାଡ଼ କରି ପେଟ୍ରୋଲ ଦ୍ୱାରା ଚାଲୁଥିବା ରିକ୍ସା ତିଆରି କରିଛନ୍ତି | ହର୍ଷ ଗୋଏଙ୍କା ଏହି ଯୋଗାଡକୁ ସବୁଠାରୁ ସୁଲଭ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି |

ବ୍ୟକ୍ତି ଚାଳକଙ୍କୁ ପଚାରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏହି ଗାଡି କେଉଁଠୁ ତିଆରି କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ଉପରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବନାରସରେ ଜଣେ ମିସ୍ତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି, ଯିଏକି ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଗାଡି ତିଆରି କରିଛନ୍ତି | ତା’ପରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ରିକ୍ସା ଗିଅର ଦ୍ୱାରା ଚାଲିଥାଏ | ଏହି ଗାଡିରେ ପେଟ୍ରୋଲ ପାଇଁ ପଛରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ସ୍ଥାନ ଅଛି | ଏହାସହିତ କିକ ମଧ୍ୟ ଅଛି, ଯାହାଦ୍ୱାରା ଷ୍ଟାର୍ଟ ହୋଇଥାଏ | ଚାରି ଗିଅରରେ ଚାଲୁଥିବା ଏହି ରିକ୍ସା ବହୁତ ସ୍ପିଡ଼ ଚାଲିଥାଏ | ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ସେ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା କହିଥିଲେ |

ହର୍ଷ ଗୋଏଙ୍କା ୨ ମିନିଟର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ସହିତ ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସୁଲଭ ଆବିଷ୍କାର …’ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେ ଫେବୃଆରୀ ୮ ତାରିଖରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଯାହାର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୦,୦୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ଏହାସହିତ ୪୦୦ରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ଏବଂ ଅନେକ ରି-ଟ୍ୱିଟ କରାଯାଇଛି | କମେନ୍ଟ ସେକ୍ସନରେ ଲୋକମାନେ ଏପରି ରିଆକ୍ସନ ଦେଇଛନ୍ତି …

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *