ସ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରେମିକା ସାଜି ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଫ-ସା-ଇ-ଲା ପ୍ରେମ ଜାଲରେ, ତା’ପରେ ଦେଖା କରିବାକୁ ଡାକି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ଦେଲା ପ୍ରବଳ ମା-ଡ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ଜଣେ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ହୋଇ ତାଙ୍କୁ ଅ-ପ-ରା-ଧୀ ଭାବେ ଧରିଥିଲେ ଏବଂ ବହୁତ ପି-ଟି-ଥିଲେ | ଏହି ଅଜବ ମାମଲା ରାଜ୍ୟର ବେତୁଲର ଅଟେ | ଖାବରାନୁଯାୟୀ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଚ-ରି-ତ୍ର ଉପରେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ସନ୍ଦେହ ଥିଲା | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଅ-ପ-ରା-ଧୀ ଭାବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ନିଜର କିଛି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ଏକ ପ୍ଲାନ କରିଥିଲେ | ଏହି ପ୍ଲାନ ଅନୁଯାୟୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଏକ ଅଜଣା ଝିଅ ହୋଇ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କଲେ ଏବଂ ପରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ହୋଇଗଲେ | ପ୍ରେମିକା ହୋଇଥିବା ସ୍ତ୍ରୀ ଦିନେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଦେଖା କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କଲେ | ଯାହାକୁ ସ୍ୱାମୀ ତାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଲେ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ କହିଥିବା ଠିକଣାରେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ |

ପ୍ରେମିକା ସହିତ ଦେଖା କରିବାକୁ ଯେତେବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ପହଞ୍ଚି ସେଠାରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଦେଖିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ସେହିପରି ସ୍ତ୍ରୀ ବିଳମ୍ବ ନକରି ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଖୁବ ପିଟିଥିଲେ | ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହିତ ଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଭେନେଇଙ୍କୁ ବହୁତ ମା-ଡ ମାରିଥିଲେ | ଏହି ମାମଲା ଏତେ ବଢିଗଲା ଯେ ଏ ମାମଲା ପୋ-ଲି-ସ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଗଲା ଏବଂ ପୋ-ଲି-ସ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧରି ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସନକୁ ନେଇଯାଇଥିଲା | ଯାହାପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ପୋ-ଲି-ସ-କୁ ସବୁ କଥା କହିଥିଲେ |

ସ୍ତ୍ରୀ ପୋ-ଲି-ସକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ଜିଲ୍ଲାର ବିଘବା ଗ୍ରାମର ବାସିନ୍ଦା ବସନ୍ତ ଝାଂସେ ସହିତ ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା | ବିବାହ ପରଠାରୁ ହିଁ ବସନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ମା-ଡ ମାରୁଥିଲେ | ପରିବାର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି କଥା ଜାଣିଥିଲେ | ସେହିପରି ତାଙ୍କୁ ସ-ନ୍ଦେ-ହ ହେଉଥିଲା ଯେ ବସନ୍ତ ଆଉ କାହା ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛନ୍ତି | ସତ କଥା ଜାଣିବା ପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀ କୌଣସି ଅଲଗା ନାଁରେ ବସନ୍ତଙ୍କୁ ଫୋନ କରିଥିଲେ | ବସନ୍ତ ଏହି ଷ-ଡ-ଯ-ନ୍ତ୍ର-ରେ ଫସି-ଗଲେ | ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଦେଖାକରିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କଲେ |

ଏହା ପରେ ପ୍ରେମିକା ହୋଇଥିବା ସ୍ତ୍ରୀ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଅପରାହ୍ନ ୨ ଟାରେ ତାଙ୍କୁ ବେତୁଲରେ କଲେକଟ୍ରୋରେଟ ପାଖରେ ଦେଖା କରିବାକୁ ଡକାଇଲେ | ବସନ୍ତ ଯେପରି ଏଠାରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ସେଠାରେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ସେ କିଛି ବୁଝିବା ଆଗରୁ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କୁ ପି-ଟି-ବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ | ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚିଥିବା କୋଟୱାଲୀ ପୋ-ଲି-ସ ଏହି ବିବାଦକୁ ଶାନ୍ତ କରିଥିଲା ଏବଂ କୋଟୱାଲି ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସନକୁ ନେଇଯାଇ ବୁଝାଇଥିଲା | ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ବସନ୍ତ ଯେତେବେଳେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀମାନଙ୍କୁ ସେଠାରୁ ଯିବାକୁ କହିଥିଲେ | ଯାହା ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ବସନ୍ତଙ୍କୁ ବିଚ ରାସ୍ତାରେ ମା-ଡ ମାରିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *