ଅତିଶୀଘ୍ର ଫେରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଭାରତର “ସେର” | ବର୍ତ୍ତମାନ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଇଂଲଣ୍ଡର ‘ ଅସଲ ପରୀକ୍ଷା’

ଭାରତୀୟ ଦଳର ଅନୁଭବୀ ଦୃତ ବୋଲର ମହମ୍ମଦ ସାମି ଇଂଲଣ୍ଡ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଅନ୍ତିମ ଦୁଇଟି ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ପାଇଁ ଚୟନ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହେବେ। ସାମିଙ୍କ ହାତ ଫ୍ରେକ୍ଚର ଠିକ ହେବା ପରେ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କ୍ରିକେଟ ଏକାଡ଼େମୀ ରେ ଧୀର ବେଗରେ ବୋଲିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି।

ଏହି ସୂଚନାକୁ ଗୋପନୀୟତା ସର୍ତ୍ତ ଅନୁସାରେ ସମାଚାର ଏଜେଂଶି ପିଟିଆଇକୁ କହିଲେ, ‘ ସାମିଙ୍କ ହାତ ବର୍ତ୍ତମାନ ଠିକ୍ ଅଛି। ସେ ଆଗାମୀ କିଛିଦିନ ପାଇଁ ନେଟରେ ଧୀର ବେଗରେ ବୋଲିଂ କରିବେ। ତାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ୫୦ ରୁ ୬୦ ପ୍ରତିଶତ ପ୍ରୟାସ ଦ୍ଵାରା ପାଖାପାଖି ୧୮ ଟି ବଲ ପକାଇବାକୁ କୁହାଯାଇଛି।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ସାମି ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ଏକାଡ଼େମୀ ରେ ବୋଲିଂ କରି ନିଜକୁ ଏକ ଭିଡ଼ିଓରେ ଟୁଇଟ କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନବଦୀପ ସୈନୀଙ୍କ ସହ ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ସୈନୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ଗ୍ରୋଇନରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା।

ସାମିଙ୍କୁ ଡିସେମ୍ବର ୧୯ରେ ଏଡିଲେଡରେ ଭାରତର ଦ୍ଵିତୀୟ ଇନିଂସରେ ପେଟ କମିଂସ ସର୍ଟ୍ ବଲ ପକାଇଥିଲେ। ସେଥିରେ ସାମିଙ୍କର ହାତର ହେୟାର ଲାଇନ୍ ଫ୍ରେକ୍ଚର ହୋଇଯାଇଥିଲା। ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ରିଟାୟାର ହେବାକୁ ପଡ଼ିଲା। ଏହା ପରେ ସେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରୁ ବାହାରି ଯାଇଥିଲେ। ସେ ରିହାବିଲିଟେସନ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପାଇଁ ସ୍ବଦେଶ ଫେରି ଆସିଥିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *