୨୫ ଦିନ ଧରି ଜେ-ଲରେ ଦୁଇଟି କୁକୁଡ଼ା, ଜାଣନ୍ତୁ ଜେ-ଲରେ ରହିବାର କାରଣ

 ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଏକ ଅଜବ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଦୁଇଟି କୁକୁଡ଼ା ୨୫ ଦିନ ହେଲାଣି ଥା-ନା ଲକଅପରେ ବନ୍ଦ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ମୁକ୍ତିକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି | ଯେଉଁ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ଚକ୍କରରେ ପଡି ଏମାନଙ୍କୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା, ସେ ତ ଜାମିନ ଆଣି ବାହାରକୁ ବାହାରିଗଲେ କିନ୍ତୁ କୁକୁଡ଼ାମାନେ ଲକଅପରେ ରହିଗଲେ |

ଏହି ମାମଲା ତେଲେଙ୍ଗାନାର ଖମ୍ମମ ଜିଲ୍ଲାର ଅଟେ, ଯେଉଁଠାରେ ମିଡିଗୋଣ୍ଡା ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସନ ଭିତରେ ଏହି କୁକୁଡ଼ା ଗତ ୨୫ ଦିନ ଧରି ଲକଅପରେ ବନ୍ଦ ଅଛନ୍ତି | ପୋ-ଲି-ସ ଏମାନଙ୍କୁ ଜାନୁଆରୀ ୧୦ ତାରିଖରେ ଧରିଥିଲା |

ବାସ୍ତବରେ, ସଂକ୍ରାନ୍ତି ପର୍ବ ସମୟରେ କୁକୁଡ଼ା ଲଢେଇ ଖେଳ ଚାଲିଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ବାଜି ଲଗାଯାଉଥିଲା | ପୋଲିସ ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ରେଡ କରିଥିଲା ଏବଂ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ୧୦ ଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଆ-ରେ-ଷ୍ଟ କଲା | ଏହାସହିତ ଦୁଇଟି କୁକୁଡ଼ା ଏବଂ ଏକ ବାଇକ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରାଯାଇଛି |

ପରେ ସବୁ ଅ-ପ-ରା-ଧୀ ଜାମିନ ନେଇ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କୁକୁଡ଼ା ଉପରେ ଦାବି କରିବାକୁ କେହି ଆସି ନଥିଲେ | ଏହି କୁକୁଡ଼ା ପ୍ରମାଣ ସ୍ୱରୂପ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସନରେ ବନ୍ଦ ଅଛନ୍ତି |

ଏ ବିଷୟରେ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଏହି କୁକୁଡ଼ାମାନଙ୍କୁ କେବଳ କେସର ଶୁଣାଣି ପରେ ହିଁ ଛାଡି ଦିଆଯାଇପାରିବ | କୁକୁଡ଼ାମାନଙ୍କୁ ଛାଡିବାର ଆଦେଶ ମିଳିବାପରେ ସେମାନଙ୍କର ନିଲାମ ହେବ ଏବଂ ଯିଏ ଅଧିକ କହିବ, ତାକୁ ଦୁଇ କୁକୁଡ଼ାକୁ ଦେଇ ଦିଆଯିବ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *