କୃଷକ ଆ-ନ୍ଦୋ-ଳ-ନ-କୁ ନେଇ ଶେଷରେ ପାଟି ଖୋଲିଲେ ସଲମାନ ଖାନ, ମିଡ଼ିଆ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିବା ପରେ ଏମିତି ଜବାବ ଦେଲେ ସଲମାନ,ଜାଣନ୍ତୁ କଣ କଣ କହିଲେ ?

ଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାରେ କୃଷକମାନଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଗତ ଦୁଇ ମାସରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ଚାଲିଆସୁଛି | ଆମେରିକୀୟ ପପ ଷ୍ଟାର ରିହାନାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ ପରେ ବଲିଉଡରୁ ନେଇ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି ଏବଂ ନେତା କୃଷକ ଆ-ନ୍ଦୋ-ଳ-ନ ଉପରେ ନିଜ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ସଲମାନ ଖାନ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଲେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଲା | ତେବେ ସଲମାନ ଖାନ ସିଧାସଳଖ କିଛି କହିବାକୁ ସଂକୋଚ କରୁଥିବା ପରି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ |

ଗୁରୁବାର ଦିନ ସଲମାନ ମୁମ୍ବାଇରେ ଏକ ମ୍ୟୁଜିକ ଶୋର ଆରମ୍ଭ ସମୟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଏହି ସମୟରେ ସେ ମିଡ଼ିଆ ସହ କଥା ହେବାକୁ ଆସିଥିଲେ | ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ସାରା ଦେଶରେ ଆଜିକାଲି କୃଷକ ଆନ୍ଦୋଳନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି ଏବଂ ଅନେକ ଷ୍ଟାର ମଧ୍ୟ ନିଜର ମତାମତ ଦେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତି ଉପରେ ସେ କ’ଣ କହିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ? ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଉପରେ ଅଭିନେତା ବିଲକୁଲ ସନ୍ତୁଳିତ ଶୈଳୀରେ ଜବାବ ଦେଇଥିଲେ |

Google

ତିନି ଖାନ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଲମାନ ଖାନ କୃଷକ ଆ-ନ୍ଦୋ-ଳ-ନ ଉପରେ ନୀରବତା ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶାହରୁଖ ଖାନ ଏବଂ ଆମୀର ଖାନଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସିନାହିଁ | ସଲମାନ କହିଛନ୍ତି ” ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ଏହା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବି, ନିଶ୍ଚିତ କରିବି | ଯାହା ମଧ୍ୟ ଠିକ ଅଟେ, ତାହା ନିଶ୍ଚିତ ରୂପେ ହେବା ଉଚିତ | ଯାହା ଠିକ ଅଟେ, ତାହା ହେବା ଉଚିତ | ଠିକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ହେବା ଉଚିତ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ |”

ଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାରେ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି କୃଷକମାନେ :-

ଗତ ନଭେମ୍ବର ମାସରୁ ପଞ୍ଜାବ, ହରିୟାଣା ଏବଂ ପଶ୍ଚିମ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରୁ ଆସିଥିବା ହଜାର ହଜାର କୃଷକ ଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି | କୃଷକମାନେ ତିନୋଟି କୃଷି ଆଇନ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିବାକୁ ଦାବି କରି ଜିଦ ଧରିଛନ୍ତି | ସରକାର ଏବଂ କୃଷକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଥର ଆଲୋଚନା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ରାସ୍ତା ବାହାର ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ |

ରିହାନାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା :-

ରିହାନାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ ପରେ ସ୍ୱିଡେନର ପରିବେଶ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ଗ୍ରେଟା ଥନବର୍ଗ, ଆମେରିକାର ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି କମଲା ହାରିସଙ୍କ ଭାଣିଜୀ ମୀନା ହାରିସ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମାଣ୍ଡା ସେରଣୀ, ଗାୟକ ଜୟ ସିଏନ, ଡାକ୍ତର ଜିୟୁସ ଏବଂ ପୂର୍ବତନ ପର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାର ମିଆ ଖଲିଫା ପ୍ରଦର୍ଶନକାରୀ ଚାଷୀଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ସ୍ୱର ଉଠାଇଥିଲେ | ଭାରତ ଏହି ଟ୍ୱିଟ ଉପରେ ବୁଧବାର ଦିନ କଡା ଜବାବ ଦେଇଥିଲା, ଯାହାକୁ ବଲିଉଡ ଏବଂ କ୍ରିକେଟ ଜଗତର ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ସହିତ ବରିଷ୍ଠ ମନ୍ତ୍ରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *