ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଉପରେ ଗର୍ଜିଲେ କଙ୍ଗନା,କ୍ରିକେଟର ମାନଙ୍କୁ କହିଲେ “ଧୋବୀ କା କୁତ୍ତା”ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ପ୍ରତ୍ୟେକ ମୁଦ୍ଦାରେ ବେବାକ ଭାବରେ ନିଜର ରାୟ ଦେଉଥିବା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ଏତେ ମାତ୍ରାରେ ବେବାକ ହୋଇଗଲେ ଯେ ସେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଛାଡ଼ିଲେ ନାହିଁ, ତାଙ୍କୁ ” ଧୋବୀ କା କୁତ୍ତା” କହିଦେଲେ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହା କିପରି ହେଲା?
 
ପାଖାପାଖି ୭୫ଦିନ ଧରି ଚାଲି ଆସୁଥିବା କୃଷକ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ନେଇ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବିରାଟ କୋହଲି ଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାଖାପାଖି ସମସ୍ତ କ୍ରିକେଟର ନିଜର ଟୁଇଟର ଏକାଉଣ୍ଟରେ ଟୁଇଟ କରି ନିଜର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଇତି ମଧ୍ୟରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏକ ଟୁଇଟ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ଉପରେ କଙ୍ଗନା ରାଗିଯାଇଥିଲେ ଓ ସମସ୍ତ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ତୁଳନା ଧୋବୀ କେ କୁତ୍ତେ ” ସହ କରିଥିଲେ।

Google

ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଟୁଇଟ:-

ରୋହିତ ଶର୍ମା ଲେଖିଥିଲେ,’ ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଏକଜୁଟ ହୋଇଛୁ, ଭାରତ ସବୁବେଳେ ମଜବୁତ ହୋଇଛି ଓ ସମାଧାନ ମଧ୍ୟ ବାହାରିଛି। ଆମର କୃଷକ ଆମର ରାଷ୍ଟ୍ର ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ନିଭାଇ ଥାନ୍ତି ଓ ମୋତେ ବିଶ୍ବାସ ଅଛି କି ପ୍ରତ୍ୟେକେ ସମାଧାନ ପାଇଁ ନିଜର ଭୂମିକା ଭଲ ଭାବରେ ନିଭାଇବେ।

ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଏହି ଟୁଇଟରେ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ଭୟଭୀତ ହୋଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ, ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ରଣାୱତ ଯାହା କହିଛନ୍ତି ତାହା ପ୍ରକୃତରେ ଫାଲତୁ ଅଟେ। ଅନ୍ତତଃ ରୋହିତଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏହି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ବୋଧହୁଏ ଅବୁଝା ଅଟେ। କଙ୍ଗନା ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, ‘କାହିଁକି ସମସ୍ତ କ୍ରିକେଟର ଧୋବୀ କା କୂତ୍ତା ଘର କା ନା ଘାଟ କା ଭଳି ଶବ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି? କୃଷକମାନେ ଏପରି ନିୟମ ବିରୁଦ୍ଧରେ କାହିଁକି ରହିବେ ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ହିତ ପାଇଁ। ଏହା ଆତଙ୍କ ଅଟେ, ଯେଉଁମାନେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରୁଛନ୍ତି। କହିଦିନ୍ତି, ଆପଣଙ୍କୁ ଏତେ ଭୟ ଲାଗୁଛି? ‘

Google

ତେବେ, ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ମଧ୍ୟ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହା ଏକଜୁଟ ହୋଇ ରହିବାର ସମୟ ଅଟେ। ମତଭେଦ ସମୟରେ, ଆମେ ସମସ୍ତେ ଏକଜୁଟ ହୋଇ ରହିବା। ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ଯେ, ସମସ୍ତ ପକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଆନ୍ତରିକ ସମାଧାନ ବାହାରି ଆସିବା ଯାହାପାଇଁ ଦ୍ଵାରା ଶାନ୍ତି ହୋଇପାରିବ ଏବଂ ଏକାଠି ହୋଇ ଆଗକୁ ବଡି଼ପାରିବା। ଏଥି ସହିତ ଚେନ୍ନାଇ ଟେଷ୍ଟ ପୂର୍ବରୁ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ବିରାଟ କୋହିଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆମେ ଦଳ ବୈଠକରେ କୃଷକ ଆନ୍ଦୋଳନ ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇଥିଲୁ। ସମସ୍ତେ ନିଜର ମତ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *