ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : କୁକୁର ସହିତ ଶୌଚାଳୟରେ ଫସିଗଲା ବାଘ, ୯ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଲା ଉଦ୍ଧାରକାର୍ଯ୍ୟ

କର୍ଣ୍ଣାଟକର ଦକ୍ଷିଣୀ କନ୍ନଡ ଜିଲ୍ଲାରୁ ଏକ ଏପରି ବିଚିତ୍ର ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଗୋଟିଏ ଗାଁରେ ଗୋଟିଏ କୁକୁର ଏବଂ ଚିତାବାଘ ପ୍ରାୟ ସାତ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ଶୌଚାଳୟ ଭିତରେ ବନ୍ଦ ରହିଥିଲେ | ସାତ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଥିବା ଉଦ୍ଧାର ଅଭିଯାନ ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଶୌଚାଳୟରୁ ବାହାର କରାଯାଇଥିଲା |

ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଘଟଣା ଦକ୍ଷିଣୀ କନ୍ନଡର ଏକ ଗାଁର ଅଟେ | ଏଠାରେ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଏକ ଚିତାବାଘ କୁକୁରକୁ ପିଛା କଲା ଏବଂ ଦୁହେଁ ଏକ ଶୌଚାଳୟ ଭିତରେ ପଶି ଯାଇଥିଲେ | ଲୋକମାନେ ଏମାନଙ୍କର ସ୍ୱର ଶୁଣି ଯେତେବେଳେ ଦେଖିଲେ ସେମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ଶୌଚାଳୟକୁ ବାହାରୁ ବନ୍ଦ କରି ତୁରନ୍ତ ପୋଲିସ ଏବଂ ବନ ବିଭାଗର ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା |

Google

ବନ ବିଭାଗର ଜଣେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଶୌଚାଳୟ ଭିତରେ କୁକୁର ଓ ଚିତାବାଘକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ତାକୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ | ବିଭାଗୀୟ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଯେତେବେଳେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଉଭୟଙ୍କୁ ବାହାର କରିବାପାଇଁ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିଲା | ଶୌଚାଳୟ ବାହାରେ ଏକ ପିଞ୍ଜରା ରଖାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଚାରିପାଖରେ ଏକ ଜାଲ ବିଛାଯାଇଥିଲା | ପଶୁ ଚିକିତ୍ସକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଡକାଯାଇଥିଲା |

ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରାୟ ଦୁଇଟା ବେଳେ ଚିତାବାଘ କୁକୁରକୁ ନ ମାରି ଶୌଚାଳୟରୁ ବାହାରକୁ ଡେଇଁ ବାହାରି ଯାଇଥିଲା, ଏହା ପରେ କୁକୁର ମଧ୍ୟ ଶୌଚାଳୟରୁ ବାହାରି ଆସିଥିଲା | ଏହି ଘଟଣାର ଏକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଶୌଚାଳୟରେ ହୋଇଥିବା ଏକ ଝରକାରୁ ଏହି ଫଟୋ କ୍ଲିକ କରାଯାଇଛି |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *