ଝିଅ ଆୟରାଙ୍କ ଜୀବନରୁ ମହମ୍ମଦ ଶାମିଙ୍କୁ ‘ବହିଷ୍କାର’ କରିବାର ପ୍ରସ୍ତୁତି, ଶାମୀଙ୍କ ବଦଳରେ ହସିନ ଜହାଂ ଦେଲେ ନିଜର surname ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ହସିନ ଜହାଂ ନିଜ ଝିଅ ଆୟରାଙ୍କ ନାମ ଆଗରୁ ଶମୀଙ୍କ ଉପନାମକୁ ହଟାଇ ନିଜ ଉପନାମ ଲଗାଇ ଦେଇଛନ୍ତି | ହସିନ ନିଜ ଝିଅର ନାମ ଆୟରା ଜହାଂ ରଖିଛନ୍ତି |

ଝିଅ ଆୟରାଙ୍କୁ ଦେଲେ ନିଜ ଉପନାମ :-

ହସିନ ଜହାଂ ନିଜ ଝିଅ ଆୟରାଙ୍କ ନାମର ଆଗରୁ ଶମୀଙ୍କ ଉପନାମକୁ ହଟାଇ ନିଜ ଉପନାମ ଲଗାଇ ଦେଇଛନ୍ତି | ହସିନ ନିଜ ଝିଅର ନାମ ଆୟରା ଜହାଂ ରଖିଛନ୍ତି | ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ବହୁତ ଲୋକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଶମୀଙ୍କୁ ଝିଅଠାରୁ ଦୂରେଇ ଦେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଛନ୍ତି |

Google

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କଲେ ଫଟୋ :-

IPL ଚିୟରଲିଡର ଥିଲେ ହସିନ, ୨୦୧୪ ରେ ହୋଇଥିଲା ବିବାହ :-

ହସିନ ଜହାଂ ମଡେଲିଂରେ କ୍ୟାରିୟର କରିବା ପାଇଁ ଆଇପିଏଲରେ ଚିୟରଲିଡର ଭାବରେ ଯୋଡି ହୋଇଥିଲେ | ଏହି ସମୟରେ ହସିନ ମହମ୍ମଦ ଶମୀଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ | ପରେ ଉଭୟେ ଦେଖା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ଶମୀ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ କଥା ନମାନି ୨୦୧୪ ରେ ହସିନ ଜହାଂଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କର ଏକ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ହେଲା, ଯାହାର ନାମ ଆୟରା ରଖାଯାଇଥିଲା |

ହସିନ ଶମୀଙ୍କ ଉପରେ ଘରୋଇ ହିଂସାକୁ ନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ :-

ହସିନ ଜହାଂ ଶମୀଙ୍କ ଉପରେ ଘରୋଇ ହିଂସାକୁ ନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଶମୀ ତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କାହା ସହିତ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛନ୍ତି | ମାମଲା କୋର୍ଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ​​ଏବଂ ଉଭୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଲଗା ରହୁଛନ୍ତି |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ ରୁହନ୍ତି ହସିନ :-

ଇଂଲଣ୍ଡ ସିରିଜରେ ଖେଳିପାରିବେ ନାହିଁ ଶମୀ :-

ପେସର ମହମ୍ମଦ ଶମୀ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ଅଂଶ ନୁହଁନ୍ତି | ସେ ଆଘାତ ସହ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି | ଶମୀ ନିୟ କ୍ୟାରିୟରରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୫୦ ଟି ଟେଷ୍ଟ, ୭୯ ଟି ODI ଏବଂ ୧୨ଟି ଟି-୨୦ ଇନ୍ଟରନ୍ୟାଶନାଲ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିଛନ୍ତି | ସେ ଗତ ଡିସେମ୍ବରରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ଆଡିଲେଡରେ ହୋଇଥିବା ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚର ଅଂଶ ଥିଲେ |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *