କୃଷକ ଆ-ନ୍ଦୋ-ଳ-ନ ଉପରେ ରିହାନାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ ପରେ ଜବାବ ଦେଲେ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର,ଅଜୟ ଦେବଗନ,ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟି ଏବଂ କରନ ଜୋହର,ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ଅଭିନେତା ମାନେ କଣ କଣ କହିଲେ ?

ପପ ଷ୍ଟାର ରିହାନାଙ୍କ ତରଫରୁ କୃଷକ ଆନ୍ଦୋଳନ ବିଷୟରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଟ୍ୱିଟ କରିବାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପରେ ବଲିଉଡର ଅନେକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ଏହା ଉପରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି | ଏହା ସହିତ ବଲିଉଡର ଏହି ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ହ୍ୟାସଟ୍ୟାଗ ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଗେଦର ଏବଂ ହ୍ୟାସଟ୍ୟାଗ ଇଣ୍ଡିଆ ବିପକ୍ଷରେ ପ୍ରଚାର ପ୍ରସାର ସହିତ ଟ୍ୱିଟ କରି ଦେଶ କିମ୍ବା ଦେଶର ନୀତି ବି-ରୋ-ଧ-ରେ ପ୍ରଚାରଠାରୁ ସଚେତନ ରହିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି |

ଭାରତ ବିରୋଧରେ ପ୍ରଚାରର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅଂଶ – ଅଜୟ ଦେବଗନ :-

ଏପଟେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନ କିସାନ ଆ-ନ୍ଦୋ-ଳ-ନ ନାମରେ ବି-ରୋ-ଧ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ କୌଣସି ପ୍ରଚାରର ଅଂଶ ନ ହୁଅନ୍ତୁ | ସେ ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛନ୍ତି, “ଭାରତ କିମ୍ବା ଭାରତୀୟ ନୀତି ବିରୋଧରେ କୌଣସି ପ୍ରଚାରର ଅଂଶ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | କୌଣସି ମତଭେଦ ବିନା ଏହା ମହତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାଏ ଯେ ଏକାଠି ଠିଆ ହେବା |”

ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ କହିଛନ୍ତି – ଅଧା ସତ ବହୁତ ବି-ପ-ଜ୍ଜ-ନ-କ :-

ଅଭିନେତା ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟି ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛନ୍ତି – ” ଆମକୁ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ଜିନିଷକୁ ସବୁବେଳେ ଏକ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ଦେଖିବା ଉଚିତ, କାରଣ ଅଧା ସତଠାରୁ ଅଧିକ ବି-ପ-ଦ-ଜ-ନ-କ ହେବ, ଆଉ କିଛି ନୁହେଁ |”

କରନ ଜୋହର :-

କରଣ ଜୋହର ଲେଖିଛନ୍ତି – “ଆମେ କଠିନ ସମୟରେ ଜୀବନ ବିତାଉଛୁ ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ଆବଶ୍ୟକତା ହେଉଛି ଯେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଧର୍ଯ୍ୟ ରଖିବା ଉଚିତ | ଏକାବେଳେ ଆସିବା ଏବଂ ସମାଧାନ ପାଇଁ ସବୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା | କୃଷକମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ଭାରତର ମେରୁଦଣ୍ଡ | ଆମକୁ କେହି ବାଣ୍ଟି ନ ଦିଅନ୍ତୁ |

Google

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର କହିଛନ୍ତି – ସମାଧାନ ପାଇଁ କରାଯାଉଛି ଚେଷ୍ଟା :-

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ କୃଷକ ଆମ ଦେଶର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଂଶ ହୋଇଥାନ୍ତି | ସେ ଆଗକୁ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଉଛି | କାହା ପକ୍ଷରୁ ମତଭେଦ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ପାରସ୍ପରିକ ସମାଧାନକୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବା ଉଚିତ |

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି ଯେ ଭାରତ କୃଷକ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ପପ ଗାୟିକା ରିହାନାଙ୍କ ସମେତ ବିଦେଶୀ ସେଲିବ୍ରିଟି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ତୀବ୍ର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରି ବୁଧବାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଦର୍ଶନ ବିଷୟରେ ତ୍ୱରିତ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଥମେ ତଥ୍ୟଗୁଡିକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ଉଚିତ ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହ୍ୟାସଟ୍ୟାଗ ତଥା ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ମନ୍ତବ୍ୟର ଉତ୍ସାହ ତ ଠିକ ନୁହେଁ ଏବଂ ଦାୟିତ୍ୱବୋଧ ମଧ୍ୟ ନୁହେଁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *