ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ଏହି ଲୋକରୁ ପାଟିରୁ ବାହାରିଲା ୫ ଇଞ୍ଚ ଲମ୍ବର ମାଛ,ପୁରା ମାମଲା ଜାଣିଲେ ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

କେବେ ଭାବିଛନ୍ତି କି ମାଛ ଧରିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏତେ ବିପଜ୍ଜନକ ହୋଇଯିବ ଯେ ଏହା ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରକୁ ବି-ପ-ଦ ଆସିଯିବ | ଜଣେ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କ ସହିତ ଏପରି ହିଁ ହୋଇଛି | ଏହା କଲମ୍ବିଆର ମାମଲା ଅଟେ | ୨୪ ବର୍ଷୀୟ ଏଙ୍ଗର ବୃତ୍ତିରେ ଜଣେ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ | ସେ ହ୍ରଦକୁ ଯାଇ ମାଛ ଧରୁଥିଲେ | ଗୋଟିଏ ମାଛ ଧରିବା ପରେ ସେ ତାକୁ ପାଟିରେ ଧରିଥିଲେ | ଏପରି ସେ ଏଥିପାଇଁ କଲେ, ଯେପରି ସେ ଆଉ ଏକ ମାଛ ଧରି ପାରିବେ | କିନ୍ତୁ ଏପରି ହେଲା ଯେ ସେହି ମାଛଟି ତାଙ୍କ ଗଳାରେ ଅଟକି ଗଲା |

Google

 

ଶ୍ୱାସକ୍ରିୟା କରିବାରେ ହେଲା ସମସ୍ୟା :-

ତା’ପରେ ଏହା ଘଟିଲା ଯେ ସେହି ମାଛଟି ଏଙ୍ଗରଙ୍କ ଗଳାରେ ଅଟକି ଗଲା | ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ୱାସକ୍ରିୟା କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବାକୁ ଲାଗିଲା | ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ କଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲା, ସେ ନିଜେ ହିଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଯେଉଁଠାରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ଏକ୍ସ-ରେ ଯାଞ୍ଚ କରି ଦେଖିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଗଳାରେ ଏକ ମାଛ ଅଟକି ରହିଛି | ଡାକ୍ତରମାନେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ମାଛଟିକୁ ବାହାର କରିଦେଇଥିଲେ |

ଏକ ସପ୍ତାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଲେ ହସ୍ପିଟାଲରେ :-

ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଗଳାରେ ଯେଉଁ ମାଛ ଅଟକି ରହିଥିଲା, ତାହା ୭ ଇଞ୍ଚର ଲମ୍ବା ଥିଲା | ଟ୍ରିଟମେଣ୍ଟ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ଏକ ସପ୍ତାହ ହସ୍ପିଟାଲରେ ରଖାଯାଇଥିଲା | ଯାହାହେଉ ଖୁସିର କଥା ଯେ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଗୁରୁତର ସମସ୍ୟା ନଥିଲା | ଏହି ମାଛ ମୋଜ୍ରା ପ୍ରଜାତିର ଥିଲା | ଏହା ପୃଥିବୀର ଅଧିକାଂଶ ଉଷ୍ମ ଅଞ୍ଚଳରେ ସାମୁଦ୍ରିକ ପରିବେଶରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ଏମାନଙ୍କର ସର୍ବାଧିକ ଲମ୍ବ ୩୫ ସେମି (୧୪ ଇଞ୍ଚ) ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହୋଇପାରେ |

ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଆସିଲା ସାମ୍ନାକୁ

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *