ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଚାବି ଦେବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ୧୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜିନିଷ ଧରି ପଳାଇଲା ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ପ୍ରେମ ସହଜ ହୋଇନଥାଏ | କଥାଟି କହିବାକୁ ଅଜବ ଲାଗୁଛି | ପ୍ରେମ ରୋଗ ବହୁତ ମହଙ୍ଗା ପଡିଥାଏ | ଗୋଟିଏ ଝିଅକୁ ଏହି ପ୍ରେମ କରିବା କାରଣରୁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହରାଇବାକୁ ପଡିଲା | ସେ ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଫ୍ଲାଟର ଚାବି ଦେଇଥିଲେ | ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଆସିଲା ଏବଂ ୧୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜିନିଷ ଚୋ-ରି କରି ନେଇଗଲା |

ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ଦୁରକୁ ଯାଇଥିଲେ :-

ଇଣ୍ଡିଆ ଟାଇମ୍ସ ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଲା, ସେତେବେଳେ ଝିଅଟି ଘରେ ନଥିଲା | ସେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଟ୍ରିପକୁ ଯାଇଥିଲେ | ସେ ନିଜ ଘରର ଡୁପ୍ଲିକେଟ ଚାବି ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ଦେଇ ଦେଇଥିଲେ |

Google

ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଟାଇମ ସ୍ପେଣ୍ଡ :-

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଝିଅଟି ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବାପା ତାଙ୍କୁ ଘରେ ଏକୁଟିଆ ଛାଡିବାକୁ ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ | ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହିତ ଯିବାକୁ ପଡିଲା | ଯେତେବେଳେ ସେ ଜାନୁଆରୀ ୨୭ ରେ ଫେରି ଆସିଲେ, ସେତେବେଳେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ଝିଅର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ପିଲାଟି ଟଙ୍କା ଘରୁ ୧୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ଚୋ-ରି କରି ନେଇଯାଇଛି | ଏହାର ରିପୋର୍ଟ ସେମାନେ କୋଲାବା ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସନରେ ପଂଜିକୃତ କରାଇଥିଲେ |

ପୋଲିସ କ’ଣ କହିଛି ?

ଯାଞ୍ଚରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଘର ଭିତରକୁ ଯିବାପାଇଁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରାଯାଇ ନାହିଁ | ଅର୍ଥାତ ଘରକୁ ସେ ହିଁ ଆସିଥିବା, ଯାହା ପାଖରେ ଘରର ଚାବି ଥିବ | ପରେ ଝିଅଟି ପୋ-ଲି-ସକୁ ହିଁ କହିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ପାଖରେ ହିଁ ଘରର ଚାବି ଥିଲା | ପୋଲିସ ତା’ପରେ ପିଲାକୁ ଡ଼କାଇଲା, ପଚରାଉଚରା କରାଗଲା ଏବଂ ସେ କହିଲା ଯେ ଚୋ-ରି ସେ ହିଁ କରିଛି |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *