ଭାରତ-ଇଂଲଣ୍ଡ : ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ‌ ଦେଖିବେ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଓ ଅମିତ ଶାହା

ଭାରତ ଓ ଇଂଲଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଅନ୍ୟ କ୍ରିକେଟ ଟେଷ୍ଟରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆସିବାକୁ ସ୍ଵୀକୃତି ଦିଆଯାଇପାରେ କାରଣ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର କୋଭିଡ-୧୯କୁ ନେଇ ନୁଆ ଦିଶାନିର୍ଦେଶ ଜାରି କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଖେଳ ସ୍ଥଳରେ ୫୦%ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇଛି|ଭାରତ ଓ ଇଂଲଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ୫ ଫେବୃଆରୀ ଠାରୁ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ ଆରମ୍ଭ ହେବ|

ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ବିସିସିଆଇ ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଓ ବିଜେପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଜେପି ନାଡ୍ଡା ଓ କେନ୍ଦ୍ରିୟ ଖେଳମନ୍ତ୍ରୀ କିରଣ ରିଜ୍ଜୁଙ୍କୁ ମ୍ୟାଚକୁ ଆସିବାକୁ ପତ୍ର ପଠାଯାଇଛି|ଏମାନଙ୍କ ସହ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହା ମଧ୍ୟ ମହଜ୍ଜୁଦ ହୋଇପାରନ୍ତି|

Google

ବିସିସିଆଇ ଓ ତାମିଲନାଡୁ କ୍ରିକେଟ ସଂଘ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ଉପରେ ଚର୍ଚ୍ଚା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଥମ ଦୁଇ ମ୍ୟାଚର ଆୟୋଜନ ଖାଲି ଷ୍ଟାଡିୟମରେ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲା|କିନ୍ତୁ ସାର୍ବଜନୀକ ସ୍ଥଳକୁ ଲୋକଙ୍କ ଯିବାଆସିବା ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଦିଶାନିର୍ଦେଶ ଫଳରେ ସ୍ଥିତି ବଦଳିଗଲା|

ତାମିଲନାଡୁ କ୍ରିକେଟ ସଂଘର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ପିଟିଆଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୫ଫେବୃଆରୀରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ପ୍ରଥମଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଆସିବାକୁ ସ୍ୱୀକୃତି ଦେବାପାଇଁ ସମୟ ନାହିଁ,କାରଣ ଶନିବାର ସରକାରୀ ଅଧିସୂଚନା ମିଳିଲା|ଏତେ କମ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟବସ୍ଥା ସମ୍ଭଵ ନୁହେଁ|

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏବେ ନୂତନ ଦିଶାନିର୍ଦେଶ ଫଳରେ ଏହାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ଯେ ୧୪ ଫେବୃଆରୀ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁଥିବା ଅନ୍ୟତମ ଟେଷ୍ଟରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଆସିବାକୁ ସ୍ୱୀକୃତି ମିଳିପାରେ|ଚେପକର କ୍ଷମତା ୫୦୦୦୦ ରହିଛି|

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *