‘ଛାଡପତ୍ର ଟଙ୍କା ହାସଲ କରିବାରେ ହୋଇପାରେ ଅସୁବିଧା, ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କଠାରୁ ଶୀଘ୍ର ଅଲଗା ହୋଇଯିବା ଉଚିତ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମେଲାନିଆ’

ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ପାଇଁ ଆମେରିକାର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ନିର୍ବାଚନରେ ​​ହାରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ୟା କମ ହେବାର ନାଁ ମଧ୍ୟ ଧରୁନାହିଁ | ଜାନୁଆରୀ ୬ ତାରିଖରେ କ୍ୟାପିଟାଲ ବିଲଡିଂ ଉପରେ ଟ୍ରମ୍ପ ସମର୍ଥକଙ୍କ ଆକ୍ରମଣ ହେତୁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ମହାବିୟୋଗ ମାମଲା ତ ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି, ଏହାସହିତ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି | ରିପୋର୍ଟରେ ଦାବି କରାଯାଇଛି ଯେ ମେଲାନିଆ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଛାଡପତ୍ର ଦେଇପାରନ୍ତି |

ବ୍ରାଣ୍ଡ ଏବଂ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ଏକ୍ସପର୍ଟ ଏରିକ ଶିଫର କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋର ପୁରା ବିଶ୍ୱାସ ଅଛି ଯେ ମେଲାନିଆର ପରାମର୍ଶଦାତା ତାଙ୍କୁ ଯଥାଶୀଘ୍ର ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ନେବାକୁ କହିବେ | ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ନେଲେ ୧୫୦ ମିଲିୟନ ଡଲାର କିମ୍ବା ପ୍ରାୟ ୧୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ମେଲାନିଆ ପାଇପାରିବେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯେପରି ଭାବରେ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ବିରୋଧରେ କେସ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ସେ ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଧରାପଡ଼ିବେ, ମେଲାନିଆ ପାଇଁ ପରିସ୍ଥିତି ସେତିକି କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ |

डोनाल्ड ट्रंप और मेलानिया ट्रंप

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଟ୍ରମ୍ପ ଏବଂ ମେଲାନିଆଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନା ଚାଲିଥିଲା | ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଟ୍ରମ୍ପ ଏବଂ ମେଲାନିଆ ଉଭୟେ ୪ ବର୍ଷ କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ମଧ୍ୟରେ ଅଧିକାଂଶ ଅଲଗା ରୁମରେ ଶୋଇଥିଲେ | ଏହାବ୍ୟତୀତ ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ରାଜନୈତିକ ସହାୟକ ଓମାରୋସା ମାନିଗାଲ୍ଟ ନ୍ୟୁମ୍ୟାନ ମଧ୍ୟ କିଛି ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ଦାବି କରିଥିଲେ ଯେ ଟ୍ରମ୍ପ ଏବଂ ମେଲାନିଆଙ୍କର ପ୍ରାୟ ଦେଢ଼ ଦଶନ୍ଧି ଚାଲିଥିବା ବିବାହ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶେଷ ହୋଇଛି, କିନ୍ତୁ ମେଲାନିଆ ସେତେବେଳେ ନ୍ୟୁମ୍ୟାନଙ୍କ କଥାକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ ୧୮୬୯ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଏପରି ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଥିଲେ, ଯିଏକି ନିଜ ଉତ୍ତରାଧିକାରୀଙ୍କ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ ସମାରୋହରେ ଯୋଗ ଦେଇନଥିଲେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ହୋଇଛନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କ ଉପରେ ଦୁଇଥର ମହାବିୟୋଗ ମାମଲା ଚାଲିଛି | ସେହିପରି ମେଲାନିଆ ମଧ୍ୟ ହ୍ୱାଇଟ ହାଉସର ପରମ୍ପରାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣରୂପେ ଅବମାନନା କରି ଏଠାରୁ ଯିବାପୂର୍ବରୁ ହ୍ୱାଇଟ ହାଉସର କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଅବହେଳା କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଏଠାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ୮୦ ଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ କୌଣସି ଧନ୍ୟବାଦ ବାର୍ତ୍ତା ଲେଖି ନଥିଲେ |

डोनाल्ड ट्रंप और मेलानिया ट्रंप

ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ ଏବଂ ମେଲାନିଆଙ୍କ ଲଭ୍ ଷ୍ଟୋରୀ ୧୯୯୮ ମସିହାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା | ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ଫ୍ୟାଶନ ସପ୍ତାହ ଆୟୋଜନ କରିବା ପରେ ଟାଇମ୍ସ ସ୍କୋୟାରର କିଟ୍କାଟ କ୍ଲବରେ ଏକ ପାର୍ଟୀ ହୋଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ମେଲାନିଆ ଏବଂ ଡୋନାଲ୍ଡ ଦେଖା ହୋଇଥିଲା | ସେହି ସମୟରେ ଡୋନାଲ୍ଡ ୫୨, ସେହିପରି ମେଲାନିଆଙ୍କୁ ୨୮ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା | ଏହାର ପ୍ରାୟ ଛଅ ବର୍ଷ ପରେ ଡୋନାଲ୍ଡ ଦେଢ଼ ମିଲିୟନର ହୀରା ମୁଦି ପିନ୍ଧାଇ ମେଲାନିଆଙ୍କୁ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରପୋଜ କରିଥିଲେ ଏବଂ ୨୦୦୫ ମସିହାରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *