ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଅଛନ୍ତି ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି, ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି ଅଛି ତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା

ଭାରତୀୟ ଟିମର ପୂର୍ବତନ କ୍ୟାପଟେନ ଏବଂ ବିସିସିଆଇର ସଭାପତି ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି ଆଜିକାଲି ଏକ ଖରାପ ସମୟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ କ୍ରିଟିକାଲ କେୟାର ୟୁନିଟରୁ ପ୍ରାଇଭେଟ ରୁମରେ ସିଫ୍ଟ କରାଯାଇଛି | ହସ୍ପିଟାଲର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ଅବସ୍ଥାରେ ଆଞ୍ଜିଓପ୍ଲାଷ୍ଟି ପରେ ଉନ୍ନତି ଆସିଛି |

ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବୋର୍ଡର ବର୍ତ୍ତମାନର ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କ ଗୁରୁବାର ଦିନ ପୁଣିଥରେ ଆଞ୍ଜିଓପ୍ଲାଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ହୃଦୟର ଧମନୀରେ ଥିବା ଅବରୋଧ ହଟାଇବା ପାଇଁ ଆଉ ଦୁଇଟି ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା | ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସ୍ଥିର ରହିଛି | ତାଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଭଲ ନିଦ ଆସିଥିଲା | ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ମାନକ ସ୍ୱାଭାବିକ ଅଟେ | ତାଙ୍କୁ ସିସିୟୁରୁ ପ୍ରାଇଭେଟ ୱାର୍ଡକୁ ସିଫ୍ଟ କରାଯାଇଛି |

Google

ଜଣାଶୁଣା ହୃଦରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଡକ୍ଟର ଦେବୀ ଶେଟ୍ଟୀ ଏବଂ ଡକ୍ଟର ଅଶ୍ୱିନ ମେହେଟ୍ଟା ସହିତ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଏକ ଟିମ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କର ଗୁରୁବାର ଦିନ ଆଞ୍ଜିଓପ୍ଲାଷ୍ଟି କରିଥିଲେ | ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଆଇସିୟୁରେ ରଖାଯାଇଥିଲା | ହୃଦ୍‌ଘାତ କାରଣରୁ ବୁଧବାର ଦିନ ଗାଙ୍ଗୁଲି ଏକ ମାସରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ |

ଏହାପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କର ସାମାନ୍ୟ ହୃଦଘାତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ‘ଟ୍ରିପଲ ଭେସେଲ ଡିଜିଜ’ ହୋଇଥିଲା ବୋଲି ଜଣାପଡିଥିଲା | ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଧମନୀରେ ବାଧା ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଆଞ୍ଜିଓପ୍ଲାଷ୍ଟି କରାଗଲା ଏବଂ ଏକ ଷ୍ଟେଣ୍ଟ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା | ଗାଙ୍ଗୁଲି ଜାନୁଆରୀ ୨ ତାରିଖରେ ମଧ୍ୟ କୋଲକାତାର ଏକ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ୫ ଦିନ ପରେ ଡିସଚାର୍ଜ କରାଯାଇଥିଲା | ପରେ ସେ ଡାକ୍ତରମାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଆଶା କରିଥିଲେ ଯେ ଶୀଘ୍ର ଫ୍ଲାଇଟ ନେଇପାରିବେ | ତେବେ ପରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡି ଯାଇଥିଲା |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *