ଭାରତ-ଇଂଲଣ୍ଡ: ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ଖେଳିବେନି ଇଂଲଣ୍ଡର ଏହି ଷ୍ଟାର ଖେଳାଳି, ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ ?

ବେୟରଷ୍ଟୋଙ୍କୁ ଆରମ୍ଭରୁ ଚାରି ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ସିରିଜର ପ୍ରଥମ ଦୁଇ ମ୍ୟାଚ ପାଇଁ ବିଶ୍ରାମ ଦିଆଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଥର୍ପ କହିଲେ ଯେ ସେ ଚେନ୍ନାଇରେ ୧୩ ଫେବୃଆରୀ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ଅନ୍ୟ ଟେଷ୍ଟରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବେ|

ଇଂଲଣ୍ଡର ବ୍ୟାଟିଂ କୋଚ୍ ଗ୍ରାହମ ଥୋର୍ପ ଶୁକ୍ରବାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ୱିକେଟକିପର-ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଜୋନି ବେୟୋରୋଷ୍ଟୋ ଭାରତ ବିପକ୍ଷରେ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜର ପ୍ରଥମ ମୁକାବିଲା ପରେ ଦଳରେ ଯୋଡ଼ି ହେବେ|ବେୟୋରୋଷ୍ଟୋଙ୍କୁ ଆରମ୍ଭରୁ ଚାରି ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ସିରିଜର ପ୍ରଥମ ଦୁଇ ମ୍ୟାଚ ପାଇଁ ବିଶ୍ରାମ ଦିଆଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଥର୍ପ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଚେନ୍ନାଇରେ ୧୩ ଫେବୃଆରୀ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ଅନ୍ୟ ଟେଷ୍ଟରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବେ|

Google

ଥୋର୍ପ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ମିଡିଆରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଦଳରେ ସାମିଲ ହେବେ|ଏମିତିରେ ତାଙ୍କୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ପରେ ସାମିଲ ହେବାର ଥିଲା,ଏଵେ ତାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ‌ହୋଇଗଲା|

ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ବେୟୋରୋଷ୍ଟୋଙ୍କୁ ବିଶ୍ରାମ ଦେବା୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଇଂଲଣ୍ଡର ପୂର୍ବତନ ଖେଳାଳୀମାନେ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ|ସେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାରେ ନିଜ ପୂର୍ବ ସିରିଜ ସମୟରେ କ୍ୟାପଟେନ ଜୋ ରୁଟଙ୍କ ପରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ପାଇଁ ଅନ୍ୟତମ ଅଧିକ ରନ କରିଥିଲେ|ବେୟୋରୋଷ୍ଟୋ ଦୁଇ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ୪୬.୩୩%ହାରରେ ୧୩୯ ରନ କରିଥିଲେ|

ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ମାର୍କ ଉଡ୍ ଓ ହରଫୈନମୋଲା ଖେଳାଳି ସେମ କ୍ୟୁରେନ ସହ ବେୟୋରୋଷ୍ଟୋଙ୍କୁ ଇଂଲଣ୍ଡର ରୋଟେସନ ସିଷ୍ଟମ୍ ଅନୁସାରେ ପ୍ରଥମ ଦୁଇ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ବିଶ୍ରାମ ଦିଆଯାଇଥିଲା|ମୁଖ୍ୟ କୋଚ୍ କ୍ରିସ୍ ସିଲ୍ଭରଉଡ୍ ପ୍ରଥମେ ଫଏସଲା ବଞ୍ଚାଇଥିଲେ|ସେ ପତ୍ରକାରକୁ କହିଛନ୍ତି ମୁଁ ଏହି ପ୍ରଣାଳୀରେ ପୁରାପୁରି ଖୁସି ଅଟେ|ଏଵେ ଆମେ ତାଙ୍କୁ ବ୍ୟବହାର କରିବୁ|ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହ ରହିଛି|

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *