କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ମାଲିକ ହୋଇ ମଧ୍ୟ ଏହି ମହିଳା ନିଜେ ଓ ବନ୍ଧୁ ବାନ୍ଧବଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥାନ୍ତି ବିଲେଇର ଖାଦ୍ୟ,ଜାଣନ୍ତୁ ଏହା ପଛର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କାରଣ ?

ଦୁନିଆର ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଧନ ଅର୍ଜନ କରୁଛନ୍ତି | ଏଥିପାଇଁ ଲୋକମାନେ କିଛି ବି କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି | ସମସ୍ତେ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଏତେ ଧନ ରହୁ ଯେ ସେ ଯେପରି ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇପାରେ, ଗର୍ବର ସହିତ ଏକ ବଡ ଘରେ ରହିବେ,ଶୋଇବେ ଏବଂ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ କାରରେ ଶାନ୍ତିରେ ବସି ବୁଲି ମଧ୍ୟ ପାରିବେ | ନିଜର ଏହି ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କରିବା ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି | ଆଜିକାଲି ଏପରି ଏକ ଅଜବ ଖବର ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

ଟିଭି ଶୋ’ରେ ମହିଳାଜଣକ କଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖୁଲାସା :-

ଆମେରିକାର ଲାସ ଭେଗାସରେ ଏମି ଏଲିଜାବେଥ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା ରୁହନ୍ତି | ଏମିଙ୍କ ପାଖରେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ରହିଛି | କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଏକ ଟିଭି ଶୋ’ରେ ନିଜ ସହ ଜଡିତ ଏଭଳି କିଛି କଥା କହିଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଶୁଣି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି |

Google

ବିଲେଇର ଖାଦ୍ୟ ଖାଇଥାନ୍ତି କୋଟିପତି ଏମି ଏଲିଜାବେଥ :-

ଏମି ଏଲିଜାବେଥ ଏକ ଟିଭି ଶୋ’ରେ ନିଜ ସହ ଜଡିତ ଅନେକ ରହସ୍ୟର ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ | ଏମି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କେବେବି ଟଙ୍କାକୁ ବେକାରରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀର ବିଲକୁ କମ କରିବାପାଇଁ ସେ ଅନେକ ଥର ବିଲେଇର ଖାଦ୍ୟ ଖାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ଦେଇଛନ୍ତି | ଏମିଙ୍କ ଏହି କଥା ଶୁଣି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭାବୁଥିବେ ଯେ ଏମି ଜଣେ ଗରିବ ମହିଳା ହୋଇଥିବେ, କିନ୍ତୁ ଏପରି ଆଦୌ ନୁହେଁ | ଏମି ଏଲିଜେବେଥ ଟିଭି ଶୋ’ରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ୩୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର ମାଲିକାଣି ଅଟନ୍ତି |

ଖର୍ଚ୍ଚକୁ କମ କରି ୧ କୋଟି ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ କରନ୍ତି ସଞ୍ଚୟ :-

ଏଲିଜାବେଥ ମାସକୁ ୭୨ ହଜାର ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିବା ପାଇଁ ନୂଆ ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ କିଣନ୍ତି ନାହିଁ | ଏପରି କରିବା ଦ୍ୱାରା ଦୈନିକ ପ୍ରାୟ ୮୦ ଡଲାର ସଞ୍ଚୟ ହୋଇଥାଏ | ଏହି ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷରେ ୧ କୋଟି ୪୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିଥାନ୍ତି |

ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥାନ୍ତି ବିଲେଇର ଖାଦ୍ୟ :-

୫୦ ବର୍ଷର ଏମି ଏଲିଜାବେଥ ଟିଭି ଶୋ’ରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ହାଲୁକା ଗ୍ରେଭିରେ ଚିକେନ ଏବଂ ଟୁନା ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଖାଇବାକୁ ଦେଇଛନ୍ତି | ଏହା ତାଙ୍କ ବିଲେଇ ମଧ୍ୟ ଖାଇଥାଏ | ଏମି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲୋକମାନେ ବିଲେଇର ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାଟା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଅଦ୍ଭୁତ ଲାଗିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ମୋତେ କିଛି ବି ଫରକ ପଡେନାହିଁ କାରଣ ଏପରି କରିବା ଦ୍ୱାରା ଟଙ୍କା ବଞ୍ଚିଥାଏ |

Google

୧୭ ବର୍ଷର ପୁରୁଣା କାରରେ ଯାତ୍ରା କରିଥାନ୍ତି ମହିଳା :-

ଏମି ଏଲିଜାବେଥ ହୁଏତ କୋଟି କୋଟି ତାଙ୍କର ମାଲିକାଣି ହୋଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ଆଜି ବି ୧୭ ବର୍ଷର ପୁରୁଣା କାରରେ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତି | ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏକ ପୁରୁଣା କାରରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଅଧିକ ସମୟ ଲାଗେ, କିନ୍ତୁ ଏପରି କରିବା ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ ହୋଇଥାଏ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *