ହିସାବ କରି କୁହନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓରେ କେତୋଟି ହାତୀ ଅଛନ୍ତି ? ହାତୀମାନଙ୍କର ଏହି ପରିବାର ଜିତିବ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟ |

ହାତୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମସ୍ତଙ୍କର ପ୍ରେମ ଏବଂ ଏକ ବିଶେଷ ସମ୍ପର୍କ ରହିଥାଏ | ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ହାତୀକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦେଖିବା ଉଚିତ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଯାହାକୁ ଇଣ୍ଡିଆନ ଫରେଷ୍ଟ ସର୍ଭିସ ଅଫିସର ପରବିନ କାସୱାନ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏକ ବହୁତ ବଡ଼ ହାତୀ ପଲ ଦେଖାଯାଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଲାଗୁଛି ଯେ ଏହା ହାତୀମାନଙ୍କର ଏକ ପରିବାର ହୋଇଥାଇପାରେ | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାକୁ ବାରମ୍ବାର ଦେଖୁଛନ୍ତି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଇଣ୍ଡିଆନ ଫରେଷ୍ଟ ସର୍ଭିସ ଅଫିସର ପରବିନ କାସୱାନ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ” ବାସ ଏକ ଖୁସି ପରିବାର, ଗଣିବା ଜାରି ରଖନ୍ତୁ ” | ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ନିଜେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ କିପରି ଜଙ୍ଗଲରେ ହାତୀ ପଲ ବାହାରକୁ ଆସୁଛନ୍ତି | ଏହି ଦଳରେ ସବୁ ପ୍ରକାରର ବଡ ଏବଂ ଛୋଟ ହାତୀ ଦେଖାଯାଉଛି | ଏମାନଙ୍କୁ ଦେଖି ଏପରି ଲାଗୁଛି, ଯେପରି ଏହା ସେମାନଙ୍କର ପୁରା ପରିବାର ଅଟେ | ଭିଡିଓରେ ଅନେକ ହାତୀ ବାହାରକୁ ବାହାରି ଯାଉଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ କି ଯେକେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଗଣିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡିବ |

ଏହି ଭିଡିଓ କ୍ଲିପକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୩୨ ହଜାରରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି | ଭିଡିଓରେ ୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ଆସିସାରିଛି | ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ସୁନ୍ଦର ମେସେଜ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *