ସିଲିଣ୍ଡର ସହିତ ସାପ ମଧ୍ୟ ହେଲା ‘ହୋମ ଡେଲିଭରି’,ଖେଳିଗଲା ଉ-ତ୍ତେ-ଜ-ନା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଯଦି ଆପଣ ଆଜିକାଲି ଘରେ ଏଲପିଜି ସିଲିଣ୍ଡରର ହୋମ ଡେଲିଭରି ନେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ସିଲିଣ୍ଡର ସହିତ ସାପ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିପାରେ | ଆମେ ଏହା ଏଥିପାଇଁ କହୁଛୁ କାରଣ ହରିୟାଣାର ଫତେହାବାଦରେ ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି |

ବାସ୍ତବରେ ଫତେହାବାଦର ପ୍ରଭାକର କଲୋନୀରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଘରେ ଏଲପିଜି ସିଲିଣ୍ଡରର ହୋମ ଡେଲିଭରି କରାଗଲା | ଘର ଲୋକେ ସହି ସମୟରେ ବହୁତ ଡରି ଯାଇଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ସିଲିଣ୍ଡରର ତଳ ଭାଗରେ ସାପ ବସିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ |

Google

ଯେତେବେଳେ ସିଲିଣ୍ଡରଟିକୁ ବଙ୍କା କରି ଦେଖାଗଲା, ସେତେବେଳେ ସିଲିଣ୍ଡରର ତଳ ଭାଗରେ ସାପଟି ଅଟକି ରହିଲା | ଏହା ଦେଖି ଉ-ତ୍ତେ-ଜ-ନା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଶୀଘ୍ର ସେହି ସିଲିଣ୍ଡର ପାଖରୁ ଦୁରକୁ ପଳାଇଲେ | ଏହା ପରେ ପରିବାର ଲୋକମାନେ ବନ୍ୟଜନ୍ତୁ ସଂରକ୍ଷଣ ଡକ୍ଟର ଗୋପୀଙ୍କୁ ଏହାର ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ |

ଡକ୍ଟର ଗୋପୀ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ସତର୍କତାର ସହ ସେହି ସାପଟିକୁ ସିଲିଣ୍ଡରରୁ ବାହାର କରି ଜଙ୍ଗଲରେ ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ | ବର୍ଷା ଋତୁରେ ବିଶେଷକରି ଏପରି ସମସ୍ୟା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ | କାର ଏବଂ ଘରେ ସାପ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ |

ସେଥିପାଇଁ ଘରେ ସିଲିଣ୍ଡର କିମ୍ବା ଏପରି କୌଣସି ଜିନିଷର ଡେଲିଭରି କରିବା ପୂର୍ବରୁ ତାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରି ଦେଖିବେ, ଯେପରି ସେଥିରେ କୌଣସି ବିଷାକ୍ତ ଜୀବ ନାହିଁ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କିଛି ଫସି ରହିନଥାଉ | ଏହା ଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ରହିଥାଏ

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *