ପୁଣି ଫେରୁଛନ୍ତି ଦୟା, ‘ସିଆଇଡି’ର ଭୂମିକାକୁ ପୁନର୍ବାର କରିବାକୁ ବଡ ଚାଲେଞ୍ଜ

ଛୋଟ ପରଦାରେ ଅପରାଧ ଭିତ୍ତିକ ଶୋ’ର ହ୍ରାସ ହେଉଥିବା ପ୍ରତିଭାକୁ ପୁନର୍ଜୀବିତ କରିବା ପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତା ଦୟାନନ୍ଦ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିଛି | ଟିଆରପି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ପଛରେ ପଡ଼ିଥିବା ଶୋ ‘ସାବଧାନ ଇଣ୍ଡିଆ’ର ହୋଷ୍ଟ ହୋଇ ଏହାକୁ ଦୟା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଦୟା ଟିଭିରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ କରିଦେଇଛନ୍ତି |

‘ସାବଧାନ ଇଣ୍ଡିଆ’ ଶୋ ଆଜିକାଲି ଏହାର ହୋଷ୍ଟଗୁଡିକର ଅଦଳବଦଳକୁ ନେଇ ଆଲୋଚନାରେ ରହିଛି | ଶୋ’ର କାହାଣୀରେ ମଧ୍ୟ ଜୀବନ ଯୋଡିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କର ଭୂମିକା ଏବଂ ପ୍ରବୃତ୍ତି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି କାହାଣୀଗୁଡିକ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱାରୋପ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଅପରାଧୀଙ୍କ ବଦଳରେ ଏଭଳି ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଅପରାଧର ଖୁଲାସା କରିବାରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ |

Google

ଧାରାବାହିକ ‘ସାବଧାନ ଇଣ୍ଡିଆ’ ଶୋରେ ଗ୍ଲାମର ଆଣିବାକୁ ଏହାର ନିର୍ମାତାମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଅଫିସରଙ୍କ ରୋଲରେ ଅଭିନୟ କରିବାପାଇଁ ଅଙ୍କୁର ନାୟାର ଏବଂ ମାନିନୀ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନେଇଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ କରୋନା ସମୟରେ ଉଦାସୀନତା ସହ ସଂଗ୍ରାମ କରୁଥିବା ଦର୍ଶକଙ୍କ ଆଗ୍ରହ ଏବେ ବି ଏହି ଶୋ ପ୍ରତି ସକାରାତ୍ମକ ହେବାର ଦେଖାଯାଉ ନାହାନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଶୋ’ର ନିର୍ମାତାମାନେ ଶୋ’କୁ ହୋଷ୍ଟ କରିବାପାଇଁ କବାଟ ଭାଙ୍ଗିବା ପାଇଁ ଦୟାନନ୍ଦ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ଆଣିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି |

ଶୋ’ର ନିୟମିତ ଦର୍ଶକମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ସାବଧାନ ଇଣ୍ଡିଆ’କୁ ଏହାର ଆଙ୍କରମାନେ ହିଁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇଛନ୍ତି | ଏହାକୁ ଦେଖୁଥିବା ଦର୍ଶକମାନେ କାହାଣୀ ଶୁଣିବାର ଅଭ୍ୟାସ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ପରମ୍ପରାକୁ ଆଗକୁ ବଢାଇବାକୁ ଶୋ’ର ଟିଆରପି ବୃଦ୍ଧି କରିବାର ଦାୟିତ୍ୱ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଦୟାନନ୍ଦ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଛି | ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଏହି ଶୋକୁ ହୋଷ୍ଟ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯିବେ |

ଏହି ବିଷୟରେ ଅଭିନେତା ଦୟାନନ୍ଦ ଶେଟ୍ଟିଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାରୁ ସେ କହିଛନ୍ତି, ” ହଁ, ମୁଁ ଟିଭିକୁ ପୁଣି ଫେରିଆସିଛି ଏବଂ ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ହେବ ଯେତେବେଳେ କି ମୁଁ ଏକ ଶୋରେ ହୋଷ୍ଟିଂ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯିବି | ମୁଁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଏହିପରି ଛୋଟ ଛୋଟ କାମ କରିସାରିଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ହୋଷ୍ଟ ଭାବରେ ମୁଁ ସାବଧାନ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛି | ଚ୍ୟାନେଲରେ ସବୁଠାରୁ ଲମ୍ବା ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲୁଥିବା ଏହା ବହୁତ ଭଲ ଶୋ ଅଟେ ଏବଂ ମୁଁ ଖୁସି ଯେ ନିର୍ମାତାମାନେ ମୋ ଉପରେ ସେମାନଙ୍କର ଭରସା ରଖିଛନ୍ତି |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *