ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଗାଡ଼ିରେ ଅଚାନକ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଲୋକମାନେ ଡରି ପଳାଇଲେ, ଏକୁଟିଆ ମହିଳାଜଣକ କଲେ ଏହି କାରନାମା, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପର ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପରେ ପେଟ୍ରୋଲ ରଖିବା ପାଇଁ ଗାଡି ଅଟକିଲା | ସେଠାରେ ଅନ୍ୟ ଗାଡିଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଏକ ଗାଡିରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଥିଲା, ଯାହାକୁ ଦେଖି ସେଠାରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଦୌଡ଼ି ପଳାଇଲେ | ତା’ପରେ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଜଣକ ଏକୁଟିଆ ନିଆଁକୁ ଲିଭାଇଥିଲେ | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଭାରତୀୟ ବନ ଅଧିକାରୀ ପ୍ରବୀଣ ଆଙ୍ଗୁସାମି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି |

ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀ ପମ୍ପ ନିକଟରେ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି | ସେଠାରେ ଅନେକ ଗାଡି ପେଟ୍ରୋଲ ଭରିବା ପାଇଁ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା | ସେତେବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ ଲୋଡିଂ ଅଟୋ ନେଇ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଭରିବାକୁ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ହଠାତ ଗାଡ଼ିରେ ନିଆଁ ଲାଗିଗଲା | ନିଆଁକୁ ଦେଖି ସେଠାକାର ଲୋକମାନେ ଦୌଡ଼ି ପଳାଇଥିଲେ | ତା’ପରେ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଜଣକ ବୁଝିସୁଝି ନିଆଁକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିଥିଲେ |

ଭାରତୀୟ ବନ ଅଧିକାରୀ ପ୍ରବୀଣ ଆଙ୍ଗୁସାମି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଆମର ଅଧା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କେବଳ ସେମାନଙ୍କ ସାମ୍ନା କରି ଏବଂ ତାଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇ ହୋଇନଥାଏ | ଠିଆ ହୋଇଯାଅ ଏବଂ ଉଦ୍ଧାର କର |’

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ପ୍ରବୀଣ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଜାନୁଆରୀ ୨୭ ତାରିଖରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହାର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ଏହାସହିତ ଏକ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ଏବଂ ୨୦୦ ରୁ ଅଧିକ ରି-ଟ୍ୱିଟ କରାଯାଇଛି | ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | ଲୋକମାନେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି | କମେଣ୍ଟ ସେକ୍ସନରେ ଲୋକମାନେ ଏପରି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି…

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *