ରାସ୍ତାରେ ବହୁତ ସ୍ପିଡ଼ରେ ଗାଡି ଚଳାଉଛି ଏହି ୫ ବର୍ଷର ପିଲା, ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଲେ ହେବେ ଚକିତ

ଆମେ ଦେଖିଛୁ ଯେ ପିଲାମାନେ ପ୍ରାୟତଃ ବହୁତ କମ ବୟସରୁ ମୋଟରସାଇକେଲ ଏବଂ କାର ଚଳାଇବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | କିନ୍ତୁ, ସେ ଯେତେ ଭଲ ପାଉଥାଉ ନା କାହିଁକି, ବାପାମା କଦାପି ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଅଳ୍ପ ବୟସରେ ଗାଡି ଚଳାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ | ପିଲାମାନେ ଯେତେ ଜିଦ କରନ୍ତି ନା କାହିଁକି, ବାପାମା ଦେଇନଥାନ୍ତି | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଅଳ୍ପ ବୟସରେ ଅନେକ ଥର ସାଇକେଲ ଚଳାଉଥିବାର ତ ଦେଖିଥିବେ | କିନ୍ତୁ, ଆପଣ କେବେ ଏକ ଛୋଟ ପିଲାକୁ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ କ୍ରୁଜର ପରି ଏକ ବଡ କାର ଚଳାଉଥିବାର ଦେଖିଛନ୍ତି ?ଲ୍ୟାଣ୍ଡ କ୍ରୁଜରର ନାମ ଶୁଣି ତ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିବେ ଯେ ଏକ ଛୋଟ ପିଲା କିପରି ଏତେ ବଡ ଗାଡି ଚଳାଇ ପାରିବ |

କିନ୍ତୁ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ଛୋଟ ପିଲା ରାସ୍ତାରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ କ୍ରୁଜର ଚଲାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓଟିକୁ ଦେଖି ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇଯାଇଛି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଏକ ୫ ବର୍ଷର ଛୋଟ ପିଲା ବ୍ଲାକ କଲରର ଲ୍ୟାଣ୍ଡ କ୍ରୁଜରକୁ ବହୁତ ମଜାରେ ରାସ୍ତାରେ ଚଳାଉଛି | ଛୋଟ ପିଲାକୁ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ କ୍ରୁଜର ଚଳାଉଥିବାର ଦେଖି ଲୋକଙ୍କର ହୋସ ଉଡିଯାଉଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଭିଡିଓଟିକୁ ଯେଉଁ ୟୁଜର ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ସେ ଏହାକୁ ମୁଲତାନ ସହର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | ପିଲାଟି ମୁଲତାନ ସହରର ସବୁଠାରୁ ଭିଡ ରାସ୍ତାରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ କ୍ରୁଜର ପରି ଏକ ବଡ଼ କାର ଚଳାଉଛି | ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଅନେକ ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଆନ୍ତି, କାରଣ ସମସ୍ତେ ଏହା ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରକୃତରେ ଏହା କିପରି ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରିବ | ସେହିପରି ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ପିଲାଟିର ପାଦ ରେସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚିନାହିଁ, ତେଣୁ ସେ କାରର ଚଟାଣରେ ଠିଆ ହୋଇଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏଥିରେ କେତେ ସତ୍ୟତା ରହିଛି, ଏହି କଥାର ଖୁଲାସା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହୋଇପାରିନାହିଁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *