ଭୂତ କୋଠୀରେ ରହୁଥିଲା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି,କାନ୍ଥ ପଛରେ ମିଳିଲା ବିଚିତ୍ର କବାଟ,ଦେଖି ଉଡ଼ିଗଲା ହୋସ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଇଂଲଣ୍ଡର କର୍ଣ୍ଣୱାଲରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହା ବିଷୟରେ ଜାଣି ଆପଣ ଡରିଯିବେ ! ଏଠାରେ ଏକ ଭୂତଘରେ କାନ୍ଥ ପଛରେ ଏକ କବାଟ ମିଳିଛି ଯାହାକୁ ଦେଖି ଘରର ମାଲିକ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଡରିଯାଇଛନ୍ତି | ରୁପର୍ଟ ଏଲିସ ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି କର୍ଣ୍ଣୱାଲରେ କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଘର କିଣିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ମନରେ ସବୁବେଳେ ଡର ଥିଲା ଯେ ଘରେ ପ୍ରେତମାନେ ରହୁଛନ୍ତି | ଘର ଭିତରେ ଜଳୁଥିବା-ଲିଭୁଥିବା ଲାଇଟ, ପୋଷ୍ଟରରେ ଲେଖାଯାଇଥିବା ଅଦ୍ଭୁତ ବାର୍ତ୍ତା ଏବଂ ଅଜବ ପ୍ରକାରର ଘଟଣା ଚାଲିଥିବାରୁ ରୁପର୍ଟଙ୍କ ମନରେ ଘରକୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ ଡର ଥିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ କାନ୍ଥ ପଛରେ ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ କବାଟ ମିଳିବାପରେ ରୁପର୍ଟଙ୍କ ମନରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଆସିଛି |

ରୁପର୍ଟ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁରେ କହିଛନ୍ତି- “ଏହା ଟିକିଏ ଅଜବ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଏହି କଥାକୁ ନେଇ ଭୟ କରେ ଯେ ଘରରେ ଭୁତ ମାନଙ୍କର ବାସ ଅଛି | ଘରେ ଅନେକ ଥର ଏପରି କିଛି ହୋଇସାରିଛି ଯାହା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଅଟେ | ମୁଁ ଅନୁଭବ କରୁଛି ଯେ ଏହି ଘର ମୁଁ ବାଛିଛି ନା ଏଇ ଘର ମୋତେ ବାଛିଛି |” ପରେ ରୁପର୍ଟ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ତାଙ୍କର ଏହି ଐତିହାସିକ ଟ୍ୱେହାଇଡ଼ି ମିନେରାଲ୍ସ କମ୍ପାନୀ ଅତୀତରେ ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଥିଲା | ଘରେ ମରାମତି କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିଥିଲା ​​ଯେତେବେଳେ ବିଲଡର ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ଘରେ ଏପରି ଏକ ଗୁପ୍ତଚର ଭାଲ୍ଟ ଥାଇପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଖଣିର ମାନଚିତ୍ର ରହିଥିବ |

Google

ରୁପର୍ଟ କହିଛନ୍ତି- “ମୁଁ କିଛି ସପ୍ତାହ ଧରି କାନ୍ଥକୁ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ମୁଁ ଜାଣିପାରିଲି ଯେ ଗୁପ୍ତଚର ଭାଲ୍ଟ କେଉଁଠାରେ ଅଛି | ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ପରେ ମୁଁ ଜାଣିଲି ଯେ ଘରେ ଏପରି ଅନେକ ବୁଦ୍ଧି ଥାଇପାରେ ଯାହା ଅନେକ ବର୍ଷ ଧରି ସେଠାରେ ରହିଛି | ସେହି ଭାଲ୍ଟ ମତେ ଏକ ପୋଷ୍ଟର ପଛରେ ମିଳିଲା | ପୋଷ୍ଟରରେ ଲେଖାଥିଲା Bizarre (ଅଜବ) |” ରୁପର୍ଟଙ୍କୁ ଏହି ପୂରା ଘଟଣା ଏଥିପାଇଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଲାଗିଥିଲା ଯେ କାରଣ ସେ ପୋଷ୍ଟର ଫ୍ରେମ କରି ସେଠାରେ ଟାଙ୍କିଥିଲା | ପୋଷ୍ଟରଟି ଗତ ଦେଢ଼ ବର୍ଷ ହେଲାଣି ଝୁଲୁଥିଲା | ପୋଷ୍ଟରରେ ବିଜାର ସହିତ ଲେଖାଯାଇଥିଲା, ‘କଣ ଆପଣ ସେୟା ଭାବୁଛନ୍ତି ଯାହା ଆମେ ଭାବୁଛୁ ?”

ପ୍ରଥମେ ସେ କାନ୍ଥରେ କିଛି ଗାତ ତିଆରି କଲେ | ଖୋଳିବାରୁ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା | ଏହା ପରେ ସେ କାନ୍ଥକୁ ଭାଙ୍ଗି ଦେଖିଲେ ଭାଲ୍ଟରେ ଟି ଵିଦର୍ସ ଆଣ୍ଡ ସଂସ ଲେଖାଯାଇଥିବାର ଦେଖିଲେ |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *