ବିବାହ ଦିନ ଝିଅର ପରିବାର ହେଲେ ଗାୟବ, ବର ପହଞ୍ଚିଲା ବେଳକୁ ଦେଖିଲେ ଘରେ ପଡିଛି ତାଲା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଜଣେ ବର ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଅଜବ ସ୍ଥିତି ଘଟିଗଲା, ଯେତେବେଳେ ବଧୂ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ତାଙ୍କ ଘରେ ତାଲା ଲଗା ଯାଇଛି। ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା। ବର ର ପରିବାର ଲୋକେ ଏହି ଧୋକା ପାଇଁ ପୋଲିସ ରେ ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ କଲେ। ଏହି ଘଟଣା ପଞ୍ଜାବ ଜିଲ୍ଲା ର ମୋଗା ଜିଲ୍ଲା ର ଅଟେ।

ବର ହରଜିନ୍ଦର ସିଂହ ଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ କହିଲେ କି ଗୋଟେ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ପୁଅ ର ବିବାହ ମୋଗା ଗ୍ରାମର ରେଡବା ରେ ରହୁଥିବା ଏକ ଝିଅ ସହିତ ହେବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ହୋଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ବିବାହ ର ଗୋଟେ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଝିଅର ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ତରଫରୁ ଶଗୁନ ମଧ୍ୟ ପକା ଯାଇଥିଲା।

Google

ସେ କହିଲେ କି ସୋମବାର ସକାଳେ ଯେବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାହାରିଲେ , କିଛି ଲୋକଙ୍କ ତରଫରୁ ତାଙ୍କ ଗାଡ଼ି ଆଗରେ କାର ଲଗାଇ କୁହାଗଲା କି ଝିଅଟିର ପୂର୍ବରୁ କୋର୍ଟ ମ୍ୟାରେଜ ହୋଇ ସାରିଛି।

ବର ର ସମ୍ପର୍କୀୟ କହିଲେ ସେହି ସମୟରେ ଝିଅଟି ନାବାଳିକା ହେବା କାରଣରୁ ଝିଅଟିର ପୂର୍ବ ପତି କୁ ଦଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି। ଯେତେବେଳେ ଆମେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ଝିଅଟିର ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲେ , ତେବେ ସାମ୍ନା ରୁ ଘରେ ତାଲା ଲାଗି ଥିଲା। ଆମେ ଯେତେବେଳେ ଝିଅଟିର ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ସମ୍ପର୍କ କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କଲୁ ଫୋନ ସ୍ଵିଚ ଅଫ ଥିଲା। ଯାହାଦ୍ବାରା ବର ର ସମ୍ପର୍କୀୟ ଝିଅର ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଦାଖଲ କଲେ।

ଏଠାରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି କହିଲେ ଯେ ଡାୟଲ ନମ୍ବର ୧୧୨ ରେ ଏକ ଅଭିଯୋଗ ବର ର ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ କରାଯାଇଥିଲା, ଯାହା ଆଧାରରେ ସେହି ଲୋକ ପହଞ୍ଚିଲେ ଏବଂ ବର ର ପରିବାର ଲୋକେ ଥାନା କୁ ଆସି ଝିଅ ର ପରିବାର ବିରୁଦ୍ଧରେ ଅଭିଯୋଗ କଲେ।

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *