ବାଘକୁ ନଦୀ ପାର ହେବାର ଦେଖି ଜୋରରେ ଚିତ୍କାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଲୋକେ, ଦେଖନ୍ତୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେବା ଭଳି ଭିଡିଓ

ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ବାଘ ନଦୀ ପାର ହେଉଥିବାର ଭିଡିଓ ବହୁତ ଦେଖାଯାଉଛି | ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି ଯେ କିପରି ଭାବେ ଏହି ବାଘ ନଦୀ ପାର ହୋଇ ଜଙ୍ଗଲ ଆଡକୁ ଯାଉଛି | ଯେତେବେଳେ ବାଘ ନଦୀରେ ପାର ହେଉଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଅନେକ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଡଙ୍ଗାରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ | ସେ ଯେତେବେଳେ ବାଘକୁ ନଦୀ ପାର ହେଉଥିବାର ଦେଖିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ବାଘର ଭିଡିଓ ତିଆରି କରିଥିଲେ | ଏହି ଭିଡିଓଟି ସୁନ୍ଦରବନର ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି | ଯେତେବେଳେ ଅନେକ ଲୋକ ଡଙ୍ଗାରେ ବସି ନଦୀରେ ଯାଉଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ହିଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଏହି ଅଦ୍ଭୁତ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖାଯାଇଥିଲା | ବାଘଟି ନଦୀ ପାର ହେଉଥିବାର ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ଜୋରରେ ଚିତ୍କାର କଲେ |

ବାଘ ପାଖକୁ ନେଇଗଲେ ଡଙ୍ଗା :-

ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ଏହା ଯେ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରିବା ସମୟରେ ଅନେକ ଲୋକ ଡଙ୍ଗାକୁ ବାଘ ପାଖକୁ ନେଇଗଲେ ଏବଂ ଜୋରରେ ଚିତ୍କାର କରି କହିଲେ ବାଘ,ବାଘ | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ଭାରତୀୟ ବନ ଅଧିକାରୀ ରମେଶ ପାଣ୍ଡେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ସେ ମଧ୍ୟ ବାଘ ନିକଟକୁ ଯାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବାଘ ବାଘ କହି ନଦୀ ପାର ହେଉଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ଯୁବକ ତା ପାଖକୁ ଯିବା ଭୁଲ ଅଟେ | ସେହି ସମୟରେ ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଚୁପ ରହି ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଦୂରତା ବଜାୟ ରଖିବା ଉଚିତ ଥିଲା |

ଲୋକମାନେ ଏହି ଆଚରଣକୁ ସମାଲୋଚନା କରିଥିଲେ :-

ସେହିପରି ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଯିଏ ବି ଦେଖିଲା, ସେହି ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ସମାଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି | ଅନେକ ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର୍ସ ଏହି ଦୃଶ୍ୟକୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | ଲୋକମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ନିରାପଦ ନଥିଲା | ପାଟିତୁଣ୍ଡ କାରଣରୁ ବାଘ ଡେଇଁପଡି ସେମାନଙ୍କ ଉପରକୁ ମଧ୍ୟ ଆସିପାରିଥନ୍ତା | ନଦୀ ପାର ହେଉଥିବା ବାଘର ଏହି ଭିଡିଓ ଲୋକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଛି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହଜାର ହଜାର ଲୋକ ଏହି ଚମତ୍କାର ଦୃଶ୍ୟକୁ ଦେଖି ଆନନ୍ଦିତ ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଅଧିକ ଅଟେ | କିନ୍ତୁ ଭାରତୀୟ ବନ ସେବା ଅଧିକାରୀ ରମେଶ ପାଣ୍ଡେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଭଳି ଦୃଶ୍ୟକୁ ଗୁରୁତର ସହ ନିଆଯିବା ଉଚିତ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *