ସ୍ୱାମୀ ଦେଖିଲେ ସ୍ଵପ୍ନ,ଆଉ ମହିଳା ଜଣକ ହେଲେ ୪୩୭ କୋଟି ଟଙ୍କାର ମାଲିକାଣି,ଜାଣନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ୱପ୍ନରେ କଣ ଦେଖିଥିଲେ ?

କରୋନା ଭାଇରସ ମହାମାରୀ କାରଣରୁ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଚାକିରିରୁ ବାହାର କରାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହାର କିଛି ସମୟ ପରେ ହିଁ ସେ ୪୩୭ କୋଟି ଟଙ୍କାର ମାଲିକାଣି ହୋଇଥିଲେ | ବାସ୍ତବରେ, କାନାଡାର ଟରୋଣ୍ଟୋରେ ରହୁଥିବା ଏହି ମହିଳା ଏକ ଲଟେରୀରେ ୬୦ ମିଲିୟନ ଆମେରିକୀୟ ଡଲାରର ରାଶି ଜିତିଲେ | କିନ୍ତୁ ମହିଳାଙ୍କୁ ଲଟେରୀରେ ଏତେ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ମିଳିନଥାନ୍ତା, ଯଦି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏକ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିନଥାନ୍ତେ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିପରି ଗୋଟିଏ ସ୍ଵପ୍ନ କାରଣରୁ ମହିଳାଜଣକ ଶହ ଶହ କୋଟିର ମାଲିକାଣି ହୋଇଗଲେ ?

ସିଏନଏନ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ୫୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ଡେଙ୍ଗ ପ୍ରଭତୁଡମ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ୨୦ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଏକ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିଥିଲେ | ସ୍ୱପ୍ନରେ ତାଙ୍କୁ ଲଟେରୀ ଟିକେଟ କିଣିବା ପାଇଁ କିଛି ଖାସ ନମ୍ବର ବିଷୟରେ ଜଣାପଡିଲା | ଏହି ନମ୍ବର କାରଣରୁ ମହିଳା ଲଟେରୀରେ ୪୩୭ କୋଟି ଟଙ୍କା ଜିତିପାରିଲେ |

Google

ଦୁଇଟି ପିଲାର ମା ଡେଙ୍ଗ ଗତ ୨୦ ବର୍ଷ ଧରି ଲଟେରୀ ଟିକେଟ କିଣିଆସୁଥିଲେ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ସେ ଏହି ନମ୍ବରର ଟିକେଟ କିଣୁଥିଲେ, ଯାହା ସ୍ୱାମୀ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଦେଖିଥିଲେ | ଶେଷରେ ଦୁଇ ଦଶନ୍ଧି ଅପେକ୍ଷା ପରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିଲା | କାନାଡାର ଅନଟାରିଓ ଲଟେରୀ ଏବଂ ଗେମିଙ୍ଗ ଡେଙ୍ଗଙ୍କ ୪୩୭ କୋଟି ଟଙ୍କା ଜିତିଥିବା ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି | କୌତୁହଳପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ଏହା ଯେ ଲଟେରୀରେ ଏତେ ପରିମାଣର ଜିତିବା ବିଷୟରେ ପ୍ରଥମ ସୂଚନା ମହିଳାଙ୍କୁ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଠାରୁ ହିଁ ମିଳିଲା |

ଡେଙ୍ଗ କହିଛନ୍ତି- ‘୪୩୭ କୋଟି ଟଙ୍କା ଜିତିବାର ଖବର ଶୁଣି ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଗଲି ଏବଂ ମତେ କାନ୍ଦ ମଧ୍ୟ ଲାଗିଲା | ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ବିଶ୍ୱାସ ହିଁ କରିପାରିଲି ନାହିଁ | ‘ଡେଙ୍ଗଙ୍କୁ ଏକ ଭର୍ଚୁଆଲ ଉତ୍ସବ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଚେକ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା | ଡେଙ୍ଗ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଲଟେରୀ ଟଙ୍କାରେ ଘର କିଣିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ତା’ପରେ ସାରା ବିଶ୍ୱ ଭ୍ରମଣ କରିବାରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ |

ଡେଙ୍ଗ ପ୍ରାୟ ୪୦ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ୧୪ଜଣ ଭାଇ ଭଉଣୀ ସହିତ ଆମେରିକାର ଲାଓସରୁ କାନାଡା ଆସିଥିଲେ | ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ପରିବାରକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *