IPL ୨୦୨୧ ପୂର୍ବରୁ ଏମଏସ ଧୋନୀଙ୍କ ଏହି ରଣନୀତିରେ ପ୍ରଭାବିତ ହେଲେ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର,କହିଦେଲେ ଏହି ବଡ କଥା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ ୨୦୨୧ପୂର୍ବରୁ ଖେଳାଳିମାନଙ୍କୁ ରିଲିଜ କରିବା ଏବଂ ରିଟର୍ନ କରିବା ପ୍ରକ୍ରିୟା ବର୍ତ୍ତମାନ ଶେଷ ହୋଇଯାଇଛି | ଆରସିବି ସବୁଥର ଭଳି ନିଜର ୧୦ ଜଣ ଖେଳାଳିମାନଙ୍କୁ ସିଜିନ ପୂର୍ବରୁ ରିଲିଜ କରିଦେଲା | ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସ ଅଧିକାଂଶ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ସହିତ ରଖିଲା | ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସର ଏହି ରଣନୀତି ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀରଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ କରିଛି | ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏମଏସ ଧୋନି ନିଜ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଏହା ତାଙ୍କର ବିଶେଷତା | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ ପୂର୍ବରୁ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ କେଦାର ଯାଦବ, ପୀୟୁଷ ଚାୱଲା, ମୁରଲୀ ବିଜୟ, ହରଭଜନ ସିଂ ଏବଂ ମନୁ କୁମାରଙ୍କୁ ରିଲିଜ କରିଦେଇଛି | ସେହିପରି ଶେନ ୱାଟସନ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ କ୍ରିକେଟରୁ ଅବସର ନେଇସାରିଛନ୍ତି |

ଗୋୖତମ ଗମ୍ଭୀର ଚେନ୍ନାଇର ଏହି ରଣନୀତିକୁ ଠିକ କହିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଧୋନିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | ଗମ୍ଭୀର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଧୋନୀ ଆଗକୁ ଅଧିକ ଭାବନ୍ତି ନାହିଁ, ଏହା ହେଉଛି ତାଙ୍କର ବିଶେଷତା | ଗମ୍ଭୀରଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଧୋନୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନୁଯାୟୀ କାମ କରିଥାନ୍ତି, ଏହା ହିଁ ତାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ଭିନ୍ନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ କରିଥାଏ |

Google

ଧୋନୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେଲେ ଗମ୍ଭୀର :-

ଷ୍ଟାର ସ୍ପୋର୍ଟସ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କ୍ରିକେଟ କନେକ୍ଟେଡରେ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର କହିଛନ୍ତି, ‘ଏହା ହେଉଛି ଧୋନୀଙ୍କର ବିଶେଷତା | ମୁଁ ସବୁବେଳେ କହିଆସୁଛି ଯେ ଧୋନି ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି ନାହିଁ | ସେ ସବୁବେଳେ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ସିଜିନ ଅନୁଯାୟୀ ଟିମ ତିଆରି କରନ୍ତି | ଏହା ହେଉଛି ଆରସିବି ଏବଂ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ | ଲୋକମାନେ କହୁଥିଲେ ଯେ ଚେନ୍ନାଇର ପୂର୍ବ ସିଜନ ବହୁତ ଖରାପ ରହିଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ଟିମକୁ ବଦଳାଇବା ଉଚିତ | କିନ୍ତୁ ସେ କେବଳ ୫ ଜଣ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ବାହାର କଲେ | ସେହିପରି ଆରସିବି ପ୍ଲେ ଅଫରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ୧୦ଜଣ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ବାହାର କରିଦେଲା ” |

ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଆପଣ ଖରାପ ସିଜିନ ସତ୍ତ୍ୱେ ଖେଳାଳିମାନଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରଖନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢିଥାଏ | ଆଇପିଏଲରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସର ସଫଳତାର ରହସ୍ୟ ଧୋନିଙ୍କ ସନ୍ତୁଳନ ଅଟେ | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ ର ଖେଳାଳି ନିଲାମ ଫେବୃଆରୀ ୧୮ ତାରିଖରେ ହେବ, ଯେଉଁଥିରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସ କିଛି ଯୁବ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଉପରେ ଦାବି କରୁଥିବାର ଦେଖିପାରିବେ |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *