ପିଲାଟି ପବନରେ ଦେଖାଇଲା ଚମତ୍କାର ଷ୍ଟଣ୍ଟ, ଲୋକେ କହିଲେ ଭବିଷ୍ୟତର ‘ଗୋଲ୍ଡ ମେଡ଼ାଲିଷ୍ଟ’,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ଛୋଟ ପିଲା ଚମତ୍କାର ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଛି | ପିଲାଟିର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ଦେଖି ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଗଲା ଏବଂ ଲୋକମାନେ କମେଣ୍ଟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ |

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର ରୁକ୍ଷମଣି କୁମାରୀ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ସେ କ୍ୟାପସନ ଦେଇ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଜିମ୍ନାଷ୍ଟିକ୍ସରେ ଭବିଷ୍ୟତର ଗୋଲ୍ଡ ମେଡ଼ାଲିଷ୍ଟ’ | ଏହା ପରେ ତ ଏହି ଭିଡିଓ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ଭାବେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା |

Google

ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ପିଲାଟି କିପରି ବାଲୁକା ସ୍ଥାନରେ ଖେଳୁଛି, ସେଠାରେ ଚାରିପାଖରେ ବହୁତ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ତା’ପରେ ପିଲାଟି ଗୋଟିଏ ପଟରୁ ଦୌଡ଼ି ଆସିଲା ଏବଂ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା | ସବୁଠାରୁ ପ୍ରଥମେ ସେ ଉପରକୁ ଡେଇଁବାକୁ ଲାଗିଲା |

ଡେଇଁବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ପିଲାଟି ପବନରେ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଦେଖାଇବାକୁ ଆରମ୍ଭ କଲା | ଏହା ପରେ ପିଲାଟି ଆଗକୁ ଗଲା, ତା’ପରେ ସେ ପୁଣିଥରେ ପବନରେ ଖେଳ ଦେଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା | କେହି ଜଣେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟକୁ ଏକ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିନେଲେ | ଏହା ପରେ ସ୍ଲୋ ମୋସନରେ ତ ଏହି ଭିଡିଓ ଆହୁରି ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଛି |

Google

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓଟି ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି | କିଛି ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର ଏହି ପିଲାକୁ ଆଗକୁ ନେବା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କଥା କହୁଛନ୍ତି | ସେହିପରି କିଛି ଲୋକ କ୍ରୀଡା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ କରି ଏହି ପିଲାକୁ ଟ୍ରେନିଙ୍ଗ ଦେବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି |

ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ…

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *