ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ବରୁଣ ଧାୱନଙ୍କ ବିବାହର ଫଟୋ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ବରୁଣ ଧାୱନ ଲଙ୍ଗ ଟାଇମ ପାଇଁ ନିଜ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନତାଶା ଦଲାଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି | ଆଲିବାଗ ସ୍ଥିତ ରିସର୍ଟ ଦି ମାନସ ହାଉସରେ ଦମ୍ପତି ସାତ ଫେରା ନେଇଥିଲେ | ଫ୍ୟାନ୍ସ ବିବାହର ଫଟୋ ପାଇଁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ |

ଶେଷରେ ଅପେକ୍ଷାର ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହେଲା | ବରୁଣ ଧାୱନ ଏବଂ ନତାଶା ଦଲାଲଙ୍କ ବିବାହ ଫଟୋ ଆଉଟ ହୋଇଯାଇଛି |ଦମ୍ପତି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲୁକରେ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି |

Google

ଦୁହେଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ହସୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ବିବାହ ସମୟରେ ସାତ ଫେରା ନେଉଥିବା ସମୟରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ବରୁଣ ଧାୱନ ନିଜେ ବିବାହର ଏହି ଫଟୋ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି |

ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ପୋଷ୍ଟ :-

ଏହାପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ବରୁଣ ଧାୱନ ଏବଂ ନତାଶା ଦଲାଲଙ୍କ ବିବାହ ସ୍ଥାନ ଭିତରୁ କିଛି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା | ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ସଙ୍ଗୀତ ସମାରୋହର ବୋଲି କୁହାଯାଉଥିଲା | ଏହି ସମୟରେ ବରୁଣ ଧାୱନ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ |

Google

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସଂଗୀତ ସମାରୋହରୁ ନତାଶା ଦଲାଲଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା | ନତାଶା ଏହି ସମୟରେ ଏକ ସିଲଭର ପୋଷାକରେ ଡିସେଣ୍ଟ ପୋଜ ଦେଇଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲେ |

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ବରୁଣ ଧାୱନ ଏବଂ ନତାଶା ଦଲାଲଙ୍କ ବିବାହରେ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନେକ ସେଲିବ୍ରେଟି ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି | କରଣ ଜୋହର, ମନୀଷ ମଲହୋତ୍ରା ଏବଂ ଜୋଆ ମୋରାନି ବରୁଣ-ନତାଶାଙ୍କ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ବିବାହର ଅଂଶ ରହିଲେ |

ବିବାହରେ କରୋନା ଭାଇରସ ସଂକ୍ରମଣ ହେତୁ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇ ନଥିଲା | କିନ୍ତୁ ବିବାହ ପରେ ଏକ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ରିସେପ୍ସନ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଛି | ଏଥିରେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସହିତ ଜଡିତ ସବୁ ଷ୍ଟାର ସାମିଲ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି |

କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଡେଭିଡ ଧାୱନଙ୍କ ଭାଇ ଅନିଲ ଧାୱନ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁ ସମୟରେ କହିଥିଲେ ଯେ ବରୁଣ ଏବଂ ନତାଶାଙ୍କ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ପ୍ଲାନ ହୋଇସାରିଛି କିନ୍ତୁ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ହେତୁ ଏହାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ପଡିଥିଲା | ସେ ଏହା ସହିତ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପରିବାରରେ ବରୁଣ ଧାୱନ ନିଜ ପିଢ଼ିର ଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତି, ଯିଏକି ବର୍ତ୍ତମାନ ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି | ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତେ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ବିବାହ କରିସାରିଛନ୍ତି | ଏହି କାରଣରୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପରିବାର ପାଇଁ ଏହି ବିବାହ ବହୁତ ଖାସ ଅଟେ |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *