ଅଚାନକ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ହୋଇଗଲା ୨୫ ଫୁଟ ବିଶିଷ୍ଟ ଗଭୀର ଗାତ, ମହିଳା ଯାତ୍ରୀ ସହିତ ଗାତରେ ଖସିପଡିଲା ଅଟୋ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ରାଜସ୍ଥାନର ଗୁଲାବୀ ସିଟି ଜୟପୁରରେ ବିକାଶ ତଥା ବ୍ୟବସ୍ଥାର ସତ୍ୟତା ସାମ୍ନାକୁ ଆଣିଥିବା ଏକ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ଘଟିଛି | ସଚିବାଳୟଠାରୁ ଏକ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଥିବା ଚାମୁ ସର୍କଲରେ ଶନିବାର ସକାଳେ ହଠାତ ଏକ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଗାତ ହୋଇଗଲା | ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

ରାସ୍ତାରେ ହଠାତ ହୋଇଥିବା ୨୫ ଫୁଟ ଗଭୀର ଏବଂ ୩୦ ଫୁଟ ଚଉଡା ଗାତରେ ଏକ ଅଟୋ ଏବଂ ସେଥିରେ ବସିଥିବା ମହିଳା ଯାଇ ଖସିପଡିଥିଲେ | ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଏତେ ବେଗରେ ଘଟିଲା ଯେ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରିପାରି ନଥିଲା ଏବଂ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ଏବଂ ମହିଳା ଆ-ହ-ତ ହୋଇଗଲେ |

Google

ଦୁର୍ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା | ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଜଣେ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡ ଏବଂ କିଛି ଅଟୋ ଚଳାଉଥିବା ଲୋକ ପହଞ୍ଚିଲେ ଏବଂ ଅଟୋକୁ ଚଳାଇବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ଦଉଡିକୁ ବାନ୍ଧି ମହିଳା ଓ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା | ଏହା ପରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା |

ପରେ JCB ମାଧ୍ୟମରେ ଅଟୋକୁ ବାହାର କରାଯାଇଥିଲା | ଚାମୁନ ସର୍କଲରେ ଥିବା ରାସ୍ତା ସବୁଠାରୁ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ରାସ୍ତାମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ | ଯଦି ଦିନ ସମୟରେ ଏପରି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥାନ୍ତା ତେବେ ବହୁତ କ୍ଷତି ହୋଇଥାନ୍ତା |

ଏହି ଘଟଣାରେ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ରାଗିଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ବ୍ୟବସ୍ଥାର କଳା କାରନାମା ପଦାକୁ ଆଣୁଛନ୍ତି | ଲୋକମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଧିକାରୀମାନେ ଉପରୁ ସ୍କ୍ରୁୱାର୍କ କରି ଆନୁଷ୍ଠାନିକତା ପୁରା କରନ୍ତି | ଯେପରି ଆଗକୁ ଆଉ ଏପରି ଦୁର୍ଘଟଣା ନ ହୁଏ, ସେଥିପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରାସ୍ତାକୁ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉ |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *