୧ କୋଟି ଟଙ୍କାର କାରରେ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଥିଲେ ବ୍ୟକ୍ତି, ହଠାତ ଲାଗିଲା ମର୍ସିଡିଜରେ ନିଆଁ, ଆଉ ତା’ପରେ … ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ମର୍ସିଡିଜ ଡ୍ରାଇଭର ଉପରେ ଆରୋପ ଲଗାଯାଇଛି ଯେ ସେ ନିଜ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଗାଡିକୁ ନିଆଁରେ ପୋଡି ବର୍ନଆଉଟର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓଟି ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଜଣେ ୨୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ମର୍ସିଡିଜ ବେଞ୍ଜକୁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଭିଡ ଆଗରେ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଥିଲେ | ବର୍ନଆଉଟ କରିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ କାରରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଆତଙ୍କିତ ହୋଇପଡିଥିଲେ, କାରଣ ସେ ବାହାରକୁ ଆସିବାକୁ ବ୍ୟାକୁଳ ହୋଇଥିଲେ | ଡେଲି ମେଲର ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସୌଭାଗ୍ୟବଶତଃ ଦୁହେଁ ବିନା ଆଘାତରେ କାରରୁ ବାହାରି ଆସିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ |

ତାଙ୍କର ମର୍ସିଡିଜ-ଏଏମଜି C63 କୁପ ସେତେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ନଥିଲା | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଏହି ଫୁଟେଜ, ସେ କାରକୁ ଧକ୍କାରୁ ରୋକିଥିଲା | ତା’ପରେ ନିଆଁ ଲିଭିଥିଲା | ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ କାରର ମୂଲ୍ୟ କହିବାକୁ ଗଲେ ୧,୭୦,୦୦୦ ଡଲାର (ପ୍ରାୟ ୧.୨ କୋଟି ଟଙ୍କା) ଅଟେ |

କାର ଆଡଭାଇଜ ଅନୁଯାୟୀ, ଜଳିବାର ଉଦ୍ୟମ ସମ୍ଭବତଃ ଏକ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଓଭରହିଟିଙ୍ଗ ଟ୍ରାନ୍ସମିଶନ କାରଣରୁ ବିପର୍ଯ୍ୟୟରେ ଶେଷ ହୋଇଥିଲା |

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ :-

ରବିବାର ଦିନ ସିଡନୀର ପଶ୍ଚିମ ଉପନଗରୀୟ ଅଂଚଳରେ ଚେଷ୍ଟର ହିଲରେ ଜରୁରୀକାଳୀନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଡକାଯାଇଥିଲା, କାରଣ କାରଟି ନିଆଁରେ ପୋଡି ହୋଇଯାଇଥିଲା |

ଜଣେ ପୋଲିସ ଫେସବୁକ ପୋଷ୍ଟରେ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି, ‘ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଚେଷ୍ଟର ହିଲ ରାସ୍ତାରେ ନିଆଁ ଲାଗିବାପରେ ତାଙ୍କ କାରକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦିଆଯାଇଥିଲା |

ଡ୍ରାଇଭର କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେହି ନିଆଁ ସେହି ସମୟରେ ଲାଗିଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ସେ ଗାଡିକୁ ଆଗକୁ ବଢା଼ଉଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ଯାଞ୍ଚ କଲା, ସେତେବେଳେ ଜଣାପଡିଲା ଯେ ବର୍ନଆଉଟ ସମୟରେ ହିଁ ନିଆଁ ଲାଗିଥିଲା | ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଦାୟିତ୍ୱହୀନ ଭଳି ଗାଡି ଚଳାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହେବାକୁ କୁହାଯାଇଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *