୭ ମାସ ହେଲାଣି କୋମାରେ ଥିଲେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି, ହୋସ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ପୋ-ଲି-ସ କଲା ଗିରଫ,ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ରହିଛି ପୁରା ଘଟଣା

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଜଣେ ୨୧ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ୭ ମାସ ପରେ କୋମାରୁ ବାହାରକୁ ଆସିଲେ, କିନ୍ତୁ ହୋସ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ତାକୁ ଗି-ର-ଫ କରିବାପାଇଁ ସେଠାରେ ପୋ-ଲି-ସ ରହିଥିଲେ | ବାସ୍ତବରେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି | ସେ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ସେହିଦିନ ରାତିରେ ଚତୁର୍ଥ ମହଲାରୁ ତଳେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ | ଗତ ସାତ ମାସ ଧରି ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି କୋମାରେ ରହିଥିଲେ ଏବଂ ହସ୍ପିଟାଲରେ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଥିଲା |

ଦକ୍ଷିଣ ସିଡନୀରେ ରହୁଥିବା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ସିଡନୀରେ ଥିବା ନିଜ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ଚତୁର୍ଥ ମହଲା ବାଲକୋନିରୁ ଗତ ବର୍ଷ ଜୁନ ମାସରେ ଖସିପଡିଥିଲେ | ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଗଭୀର ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ସାତ ମାସ ଧରି କୋମାରେ ଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ପରଦିନ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ସେହି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ୧୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳାଙ୍କ ମୃ-ତ-ଦେ-ହ ମିଳିଥଲା | ପୋ-ଲି-ସର ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି ଯେ ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ମା-ଡ ମାରି ହ-ତ୍ୟା କରାଯାଇଛି |

Google

ତେବେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ ଯେ ସେ ଜାଣିଶୁଣି ତଳକୁ ଡେଇଁପଡିଛନ୍ତି ନା ଭୁଲରେ ସେ ତଳକୁ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ | ଏହି ମାମଲାରେ ଡିଟେକ୍ଟିଭ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ରବର୍ଟ ଏଲିସନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀଙ୍କ କହିବା କଥା ଅନୁଯାୟୀ ସେ ଚତୁର୍ଥ ମହଲାର ସାଧାରଣ ଅଂଚଳରୁ ତଳେ ପଡ଼ିଯାଇଛନ୍ତି | ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଯେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ ଦୁଃସାହସିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ କିମ୍ବା ଆ-ତ୍ମ-ହ-ତ୍ୟା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ |

ଏଲିସନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ଅଟନ୍ତି ଯେ ସେ ବଞ୍ଚିଛନ୍ତି, କାରଣ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଏତେ ଉଚ୍ଚତାରୁ ପଡି ବଞ୍ଚିପାରିବେ ନାହିଁ | ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ମୃ-ତ ଝିଅର ପରିବାର ଲୋକେ ବହୁତ ସମସ୍ୟାରେ ଏବଂ ଦୁଃଖରେ ଅଛନ୍ତି | କାରଣ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ କରୋନା ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀ ଯୋଗୁଁ ଏହି ଝିଅର ପରିବାର ନିଜ ଝିଅର ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାରରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରିନଥିଲେ |

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଉଭୟ ଚୀନର ବାସିନ୍ଦା ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ଧରି ଏକାଠି ଅଛନ୍ତି | ଉଭୟ ସ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଭିସା ଉପରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଆସିଥିଲେ | ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜାମିନକୁ ବାତିଲ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଏହାକୁ ଭିଡିଓ ଲିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହେବାକୁ ପଡିବ | ସେହିଭଳି ଏଲିସନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଝିଅର ପରିବାରକୁ ସବୁ ଉପାୟରେ ଯଥାସମ୍ଭବ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *