ଆରାମରେ ବସି କଙ୍କଡା ସହ ଖେଳୁଥିଲା ବିଲେଇ, ଯେମିତି କଙ୍କଡା ତାର ପଞ୍ଝାକୁ ଧରିଲା ଏବଂ ବିଲେଇର ଯେଉଁ ଅବସ୍ଥା ହେଲା, ତାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ହସିବେ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

କାହାକୁ ବିନା କାରଣରେ ହଇରାଣ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭୁଲ କଥା ଅଟେ ଏବଂ ଏହା ପୁଣି ସେତେବେଳେ ଯେତେବେଳେ କେହି ଆରାମରେ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ହୋଇ ବସିଥିବେ | ଯଦି ଆମେ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ କାହାକୁ ହଇରାଣ କରିବା, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଯିବେ | ଠିକ ଏହିପରି ହୋଇଛି ଏକ ବିଲେଇ ସହିତ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ବିଲେଇର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଆରାମରେ ବସିଥିବା ଏକ କଙ୍କଡାକୁ ହଇରାଣ କରି ଥଟ୍ଟା କରୁଛି | କିନ୍ତୁ, ଯେପରି କଙ୍କଡାକୁ ରାଗ ଲାଗିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ବିଲେଇ ସହିତ ଏମିତି କିଛି କଲା, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ବିଲେଇର ବୁଦ୍ଧି ଠିକ ଜାଗାକୁ ଆସିଲା | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଏକ ବିଲେଇ ଆରାମରେ ବସିଥିବା ଏକ କଙ୍କଡାକୁ ହଇରାଣ କରୁଛି | ସେ ବାରମ୍ବାର ତାକୁ ପାଦରେ ଛୁଉଁଛି | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ହଠାତ କଙ୍କଡାଟି ବିଲେଇର ପଞ୍ଝାକୁ ଧରିନିଏ | ଏହା ପରେ ବିଲେଇ ସହିତ ଯାହା ହେଲା, ତାହା ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ହସକୁ ବନ୍ଦ କରିପାରିବେ ନାହିଁ | ଏହାସହିତ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ଶିକ୍ଷା ମିଳିଥିବା ଯେ ଯଦି କେହି ଆରାମରେ ବସିଛନ୍ତି, କିମ୍ବା ତାଙ୍କ ପାଖେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାମ ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ବିନା କାରଣରେ କେବେହେଲେ ହଇରାଣ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ | ଯଦି ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବେ ତେବେ ଏହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ମଧ୍ୟ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ |

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧ ହଜାରରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି | ଭିଡିଓରେ ବହୁତ ଲାଇକ ମଧ୍ୟ ଆସୁଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହା ଉପରେ ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *