୯ ଜଣ ପିଲାଙ୍କୁ ସାଇକେଲରେ ବସାଇ ନେଇଯାଉଥିଲେ ବ୍ୟକ୍ତି, ଆଇପିଏସ କହିଲେ-ତାଙ୍କର ତ ଚାଲାଣ ମଧ୍ୟ କଟାଯିବ ନାହିଁ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତ ଅଜବ ପ୍ରକାରର କିମ୍ବା ବିଚିତ୍ର ଭିଡିଓଗୁଡିକ ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ, ଯେଉଁଥିରୁ କିଛି ଏପରି ହୋଇଥାଏ, ଯାହା ଆମକୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଏବଂ କିଛି ଭିଡିଓ ଆମକୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥାଏ | ଏହିପରି ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କୁ ମଜା ଲାଗିବ ଏବଂ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଆଇପିଏସ ଅଧିକାରୀ ଦୀପନସୁ କାବ୍ରା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | ଏହାସହିତ ଭିଡିଓରେ ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସାଇକେଲରେ ୯ ଜଣ ପିଲାଙ୍କୁ ବସାଇ ଯାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି |

ଆଇପିଏସ ଅଧିକାରୀ ଦୀପନସୁ କାବ୍ରା ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବା ସହିତ ଏକ ମଜାଳିଆ କ୍ୟାପସନ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି | ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ ତାଙ୍କର ମୋଟର ସାଇକେଲ ଅଧିନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ଚାଲାଣ ମଧ୍ୟ କଟାଯିବ ନାହିଁ |’ ଆପଣ ନିଜେ ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି କିପରି ୯ ଜଣ ପିଲାଙ୍କୁ ସାଇକେଲରେ ବସାଇ ନେଉଛନ୍ତି | ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ସାଇକେଲରେ ବସି ବହୁତ ଖୁସି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖି ଲାଗୁଛି ଯେ ସେମାନେ ସାଇକେଲରେ କେତେ ଆରାମରେ ବସିଛନ୍ତି | ଲୋକମାନେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ କିପରି ସାଇକେଲର ବାଲାନ୍ସ କରି ଏତେ ସଂଖ୍ୟକ ପିଲାଙ୍କୁ ସାଇକେଲରେ ବସାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ କେତେ ଆରାମରେ ସାଇକେଲ ଚଳାଉଛନ୍ତି |

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୩୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହା ଉପରେ ବହୁତ ମଜାଦାର କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି | ଜଣେ ୟୁଜର କମେଣ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଝିଅକୁ ବଞ୍ଚାଅ, ନଚେତ ଝିଅ ତଳେ ପଡ଼ିଯିବ’ | ଆଉ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସାର, ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତ ଶୁଣିଥିଲି ଏକତା ମଧ୍ୟରେ ଶକ୍ତି ରହିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଏଠାରେ ତ ଏକତା ମଧ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଳନ ରହିଛି’ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *