ଚେନ୍ନାଇ ପାଇଁ ଆଉ ଖେଳିବେନି ହରଭଜନ ସିଂ,ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଖବର

ଅନୁଭବୀ ଅଫ ସ୍ପିନର ହରଭଜନ ସିଂ ବୁଧବାର ଦିନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ (ଆଇପିଏଲ) ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ସହିତ ଚୁକ୍ତି ଶେଷ ହୋଇଯାଇଛି, ଯାହା ସହ ସେ ଚମତ୍କାର ଭାବେ ଦୁଇ ବର୍ଷ ବିତାଇଥିଲେ | ଏହି ୪୦ ବର୍ଷୀୟ ଖେଳାଳି ଆସନ୍ତା ମାସର ଆଇପିଏଲ ନିଲାମ ଏବଂ ଆସନ୍ତା ସିଜିନ ପାଇଁ ରଖାଯିବାକୁ ଥିବା ଖେଳାଳିଙ୍କ ତାଲିକା ଘୋଷଣା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି |

Google

ହରଭଜନ ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛନ୍ତି, ‘ ମୋର ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସ ସହିତ ଚୁକ୍ତିନାମା ଶେଷ ହୋଇଯାଇଛି | ଏହି ଟିମ ପାଇଁ ଖେଳିବା ଚମତ୍କାର ଥିଲା | ଅନେକ ସୁଖଦ ସ୍ମୃତି ଯୋଡ଼ିଛି ଏବଂ କିଛି ଭଲ ସାଙ୍ଗ ହେଲେ, ଯାହାକୁ ଆଗାମୀ ବର୍ଷରେ ମଧ୍ୟ ମନେ ରଖିବି | ଏହି ଦୁଇ ଚମତ୍କାର ବର୍ଷ ପାଇଁ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସର ପରିଚାଳନା, ସହାୟତା କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ ‘ |

ହରଭଜନ ଚେନ୍ନାଇର ସେହି ଟିମର ଅଂଶ ଥିଲେ, ଯିଏକି ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ଦୁଇ ବର୍ଷର ନିଲମ୍ବନ ପରେ ଫେରିବା ପରେ ଆଖ୍ୟା ଜିତିଥିଲେ | ହରଭଜନ ଏବଂ ସୁରେଶ ରାଇନା ଚେନ୍ନାଇର ସେହି ଦୁଇ ଖେଳାଳୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସାମିଲ ଥିଲେ, ଯେଉଁମାନେ କି ମିଳିତ ଆରବ ଏମିରେଟ୍ସରେ ଗତ ବର୍ଷ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଆଇପିଏଲରେ ଭାଗ ନେଇନଥିଲେ |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *