ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଝିଅକୁ ଫୋନ ନମ୍ବର ଦେବା ପଡ଼ିଲା ମହଙ୍ଗା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା

ରାଜସ୍ଥାନର ଧୌଳପୁର ଜିଲ୍ଲାର ନିହାଲଗଞ୍ଜ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଏକ ଭିଡିଓ ଭା-ଇ-ରା-ଲ ହେଉଛି | ଯେଉଁଥିରେ ରାସ୍ତାରେ ମଝିରେ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସହ ମିଶି ବୃଦ୍ଧ ମହିଳା ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଚପଲରେ ପି-ଟୁ-ଛ-ନ୍ତି | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଯୁବକ ଜଣକ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଯାଉଥିବା ଝିଅକୁ ନିଜ ଫୋନ ନମ୍ବର ଦେଇ ତାଙ୍କ ନମ୍ବର ମାଗୁଥିଲେ | ବାସ ସେତେବେଳେ ଏହା କ’ଣ ଥିଲା, ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଏପରି କରୁଥିବା ଦେଖିଲେ ଏବଂ ତାକୁ ଧରି ନିରଧୂମ ପି-ଟି-ଥି-ଲେ | କେହି ଜଣେ ମା-ଡ଼ ମାରିବାର ଦୃଶ୍ୟକୁ ଭିଡିଓ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭା-ଇ-ରା-ଲ କରିଥିଲେ |

ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ପୋ-ଲି-ସ ମାମଲାକୁ ଶାନ୍ତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଯୁବକଙ୍କୁ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସନକୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ | ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ୨୬ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କରୌଲି ଜିଲ୍ଲାର ମଡରାୟଲର ବାସିନ୍ଦା ଅଟନ୍ତି | ଯିଏକି ଝିଅଟିକୁ ନିଜ ଫୋନ ନମ୍ବର ଦେଉଥିଲେ | ତାଙ୍କ ସହିତ କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହ ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା, ତା’ପରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା | ସେ ପୁଣି ଥରେ ଝିଅଟି ସହିତ କଥା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ତେଣୁ ସେ ଏଠାକୁ ଆସିଥିଲେ | ହଠାତ ସେହି ଝିଅଟିକୁ ସେ ବଜାରରେ ଦେଖିଲେ ଏବଂ ସେ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଅଟକାଇ ନିଜ ନମ୍ବର ଦେବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ନମ୍ବର ମାଗିଲେ | ଯାହାଦ୍ୱାରା ପୁଣିଥରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇପାରିବେ | କିନ୍ତୁ କେବଳ ଝିଅ ନୁହେଁ, ବରଂ ଏହି କଥାକୁ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳା ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରି ନଥିଲେ |

Google

ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିରଧୂମ ପି-ଟି-ଲେ :-

ବାସ ଏହି କଥାକୁ ନେଇ ବଜାରରେ କୋଳାହଳ ହେବା ଆରମ୍ଭ ହେଲା | ଦେଖୁ ଦେଖୁ ସେଠାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ଼ ଜମିଥିଲା ​​ଏବଂ ସମସ୍ତେ ମିଶି ତାଙ୍କୁ ପି-ଟି-ବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ବୃଦ୍ଧ ମହିଳା ଏବଂ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକମାନେ ଚା-ପୁ-ଡ଼ା ଏବଂ ଚପଲରେ ପି-ଟି-ଥି-ଲେ |

ପୋ-ଲି-ସ-ର ଡେପୁଟି ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ କରୌଲି ଜିଲ୍ଲାର ମଡରାୟଲର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣେ ଝିଅକୁ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ଦେଉଥିଲେ, ତା’ପରେ ସେଠାରେ ଜନସାଧାରଣ ତାଙ୍କୁ ଧରିଥିଲେ ଏବଂ ମା-ର-ପି-ଟ କରିଥିଲେ | ପୋ-ଲି-ସ ତାଙ୍କୁ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଆଣିଥିଲେ ଏବଂ ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି | ଯୁବକଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଡକାଯାଇଛି | କିନ୍ତୁ ଝିଅ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ତରଫରୁ କେହି ବି ଅଭିଯୋଗ କରିନାହାନ୍ତି |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *