ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ଅନେକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଷ୍ଟଣ୍ଟ ମାରୁଛନ୍ତି ଏହି ଭାରତୀୟ ମହିଳାମାନେ,ଦେଖନ୍ତୁ କିଛି ଭାଇରଲ ଭିଡ଼ିଓ

ଇଣ୍ଟରନେଟ ଏପରି ଏକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଅଟେ, ଯେଉଁଠାରେ କିଛି ବି ୟୁନିକ ଏବଂ ବହୁତ ଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉପରେ ଲୋକମାନେ ଅତି ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଯାଆନ୍ତି | ଗତ କିଛି ସମୟରେ ଏହିପରି ଏକ କନସେପ୍ଟ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେଉଛି | କିଛି ମହିଳା ଶାଢୀରେ ବ୍ୟାକକ୍ଲିପ ଭଳି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ମହିଳାମାନଙ୍କର ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ମଧ୍ୟ ହେଉଛି |

୨୪ ବର୍ଷୀୟ ଭାରତୀୟ ଜିମ୍ନାଷ୍ଟ ପାରୁଲ ଆରୋଡା ଅମ୍ବାଲାଙ୍କର ଅନ୍ତସଂଯୋଗ ରଖନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଗତ ୧୫ ବର୍ଷ ଧରି ଜିମ୍ନାଷ୍ଟିକ ଟ୍ରେନିଂ କରୁଛନ୍ତି | ସେ ୩୫ ଟି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭାଗ ନେଇସାରିଛନ୍ତି | ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଜିମ୍ନାଷ୍ଟିକ ସହ ଭିଡିଓ ଉପରେ ସାଧାରଣତ ୫ ରୁ ୧୦ ହଜାର ଲାଇକ ଆସିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ ଏକ ଶାଢୀରେ ଏହି ଷ୍ଟଣ୍ଟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଏହି ସଂଖ୍ୟା ଲକ୍ଷରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥାଏ |

 

ଆରୋଡା ଭାଇସ ଇଣ୍ଡିଆ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ କହିଥିଲେ ଯେ ‘ଲୋକମାନେ ବିଶେଷ କରି ମହିଳାମାନେ ଶାଢୀରେ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଥିବା ଭିଡିଓକୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, କାରଣ ଏହି ମହିଳାମାନେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଶାଢୀରେ ବେଶିକ ମୁଭମେଣ୍ଟ କରିବାଟା ମଧ୍ୟ କଷ୍ଟକର ହୋଇଥାଏ, ତେଣୁ କେଉଁଠି ନା କେଉଁଠି ଏହା ଏହି ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଦିଏ | ଶାଢୀରେ ବ୍ୟାକଫ୍ଲିପ କରିବା କିମ୍ବା କାର୍ଟ ହ୍ୱିଲ ପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଅଟେ ଏବଂ ଏହି ଷ୍ଟଣ୍ଟଗୁଡିକ ସାହାଯ୍ୟରେ ମୁଁ ଲୋକଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବାକୁ ଚାହେଁ |

ପାରୁଲ ଆରୋଡାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଟ୍ରିପଲ ବ୍ୟାକଫ୍ଲିପ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ଆରୋଡା ଜାତୀୟ ସ୍ତରର ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ବିଜେତା ଅଟନ୍ତି | ଏହାପୂର୍ବରୁ ଅଗଷ୍ଟ ମାସରେ ତାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଜିମ୍ନାଷ୍ଟିକ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ପାରୁଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏହି ଷ୍ଟଣ୍ଟଗୁଡିକ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାବେଳେ ମଧ୍ୟ ତିନିଥର ଖସିଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ବିଶେଷ କରି ଶାଢୀରେ ଏହି ଷ୍ଟଣ୍ଟଗୁଡିକ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର |

Google

ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦ ଠାରୁ ୧୭ ବର୍ଷୀୟ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ପାଇଥିବା ସରକାରୀ ଭିଡିଓଗୁଡିକ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଟ୍ରେଣ୍ଡ ହେଉଛି | ସେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରାୟତଃ ଅନେକ ଆଉଟଫିଟ୍ସରେ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଶାଢୀରେ ଷ୍ଟଣ୍ଟଗୁଡିକ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥାଏ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଗତ ବର୍ଷ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ହିଁ ଇଶନା କୁଟି ନାମକ ମହିଳା ମଧ୍ୟ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ହୁଲା ହୁପ ଏବଂ ବ୍ୟାକଫ୍ଲିପ ଭଳି ଷ୍ଟଣ୍ଟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *