୧୧ଟି ପିଲାର ମା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା, ନିଜେ କହିଲେ ପୁରା ପ୍ଲାନିଙ୍ଗ,ଜାଣନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପ୍ଲାନିଂ ବିଷୟରେ

ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ନିଜ ବୋଲ୍ଡ ଅବତାର ପାଇଁ ତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଟନ୍ତି, ଏହାସହିତ ତାଙ୍କ ସଚ୍ଚୋଟତା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଜଣାଶୁଣା | ସେ ପ୍ରାୟତଃ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ନିକ ଜୋନାସଙ୍କ ସହ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ | ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏକ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁରେ ୧୧ଟି ପିଲା ଜନ୍ମ କରିବାର ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ କହିବା କଥା ହେଉଛି ଯେ ସେ ନିଜର ଏକ କ୍ରିକେଟ ଟିମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି |

ସନ୍ଡେ ଟାଇମ୍ସ ସହିତ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ମଧ୍ୟରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ସେ କେତେ ପିଲା ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଯେଉଁ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ, ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ୩୮ ବର୍ଷୀୟା ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ୧୧ ଟି ପିଲା ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ଜୋରରେ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଯେ ବାସ୍ତବରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ସେ ଏକ କ୍ରିକେଟ ଟିମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ୧୧ ଜଣ ଲୋକ ରହିବେ |

ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କଥା କଲେ ସାର୍ବଜନୀନ :-

ତେବେ ୧୧ଟି ପିଲାର ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିବା ପରେ ସେ ସତର୍କ ହୋଇ କିଛି ଚିନ୍ତା କରି କହିଥିଲେ ଯେ ବୋଧହୁଏ ୧୧ଜଣ ଅଧିକ ହେଇଯିବେ | ବୋଧହୁଏ ମୁଁ ଏ ବିଷୟରେ ନିଶ୍ଚିତ ନୁହେଁ | ବୋଧହୁଏ ସେ ୧୧ଟି ପିଲା ଜନ୍ମ କରିବାର କଥା ଥଟ୍ଟା କରି କହିଥିଲେ | ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସ୍ୱାମୀ ନିକ ଜୋନାସଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କଥା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ |

ଏହି ବିଷୟରେ ଆଗକୁ ଆଲୋଚନା କରି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପିଲା ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ଏହି ଇଣ୍ଟରଭିୟୁରେ ସେ ନିଜ ଆମେରିକୀୟ ସ୍ୱାମୀ ନିକ ଜୋନାସଙ୍କ ସହ ବୟସର ଦୂରତା ଏବଂ ସାଂସ୍କୃତିକ ଭିନ୍ନତା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ | ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ନିକ ଭାରତୀୟ ସଂସ୍କୃତିକୁ ସହଜରେ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୟସର ଦୂରତା ମଧ୍ୟ ସମ୍ପର୍କରେ କେଉଁ ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ରହିନାହିଁ | ଏଥିପାଇଁ ସେ ନିକ ଜୋନାସଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ |

Google

ପରସ୍ପର ଭଲ ଆଡଜଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି :-

ଯେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ବର୍ଷର ବୟସ ଦୂରତା ଏବଂ ସାଂସ୍କୃତିକ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଉପରେ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କରେ ପଡୁଥିବା ପ୍ରଭାବ ବିଷୟରେ ପଚରାଗଲା, ସେତେବେଳେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏହାର ଗମ୍ଭୀର ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ | ସେ କହିଛନ୍ତି, ଅନ୍ୟ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପରି ଆମେ ମଧ୍ୟ ପରସ୍ପରକୁ ବୁଝିଥାଉ ଏବଂ ଆଡଜଷ୍ଟ କରିଥାଉ | ସେ କହିଛନ୍ତି, ଏହି ବୟସର ପାର୍ଥକ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଆଣି ନଥାଏ ବରଂ ସାହସିକତା ନେଇ ଆସିଥାଏ|

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ସହିତ ଭଲ ଆଡଜଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି, ଏହା ଦ୍ୱାରା ସେମାନଙ୍କ ସଂପର୍କରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରେ ନାହିଁ | ଶେଷରେ ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଦୁନିଆଠାରୁ ଭିନ୍ନ ବ୍ୟକ୍ତି ଆବଶ୍ୟକ, ଯିଏ ଆମ ସହିତ ଛିଡା ହେବ, ତା ସହିତ ଭଲ ଅନୁଭବ ହେଉଥିବା ଏବଂ ଆମେ ପରସ୍ପର ସହିତ ରହିବୁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *