ମଣିଷଙ୍କ ପରି କାମ କରୁଛି ଏହି ଶୁଆ, ଭାଇରଲ ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ,ଆପଣଙ୍କର ନିଜ ଆଖି ଉପରେ ହେବନାହିଁ ବିଶ୍ୱାସ

କରୋନା ଲକଡାଉନ ପରେ ଏକ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଆସିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ପଶୁ ଏବଂ ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କର ଭିଡିଓଗୁଡିକ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ହେଉଛି | ଏହା ବୋଧହୁଏ ଲୋକମାନଙ୍କର ପଶୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭଲପାଇବା ହିଁ ବେଳେବେଳେ ଚିତାବାଘ, କେବେ ସିଂହ, ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ମୟୂରର ପ୍ରେମ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଏହି ସିରିଜରେ ଏକ କ୍ୟୁଟ ଏବଂ ଭଦ୍ର ଶୁଆର ଭିଡିଓ ଆଜିକାଲି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଛି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଯିଏ ବି ଦେଖୁଛି, ଗୋଟିଏ କଥା ହିଁ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କ ଭିତରେ ମଧ୍ୟ ମଣିଷ ପରି ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧିମାନ ମସ୍ତିଷ୍କ ରହିଛି |

Google

ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଶୁଆଟିକୁ ମଣିଷ ପରି ପାଣି ଟ୍ୟାପ ଗାଧୋଇବାକୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି | ଗାଧୋଇବା ସମୟରେ ସେଠାରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଯେତେବେଳେ ଟ୍ୟାପଟିକୁ ବନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି, ଠିକ ସେହି ସମୟରେ ଶୁଆଟି ରାଗିଯାଉଛି | ତେବେ ସେ ପୁଣି ଥରେ ନିଜ ଥଣ୍ଟ ସାହାଯ୍ୟରେ ଟ୍ୟାପକୁ ଖୋଲୁଛି ଏବଂ ପୁଣି ଥରେ ନିଜ ସ୍ୱରରେ ମଜିଯାଉଛି | ବିଶ୍ୱାସ ହେଉନଥିଲେ ଦେଖି ନିଅନ୍ତୁ ଭାଇରଲ ଭିଡିଓ |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଏହି ନୀଳ ଶୁଆଟିର ପ୍ରଖର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ସ୍ମାର୍ଟନେସକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହଜାର ହଜାର ଭ୍ୟୁଜ ଏବଂ ଶହ ଶହ ଲାଇକ ଆସିସାରିଛି | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ଖୁବ କମେଣ୍ଟ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି | ଶୁଆଟିର କଳାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଏହାର ତୁଳନା ଚାଚା ଚୌଧରୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ତୁରାମ ଖାନଙ୍କ ସହିତ କରୁଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *